PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835701}
6,6 5 270
ocen
6,6 10 1 5270
5,4 19
ocen krytyków
Wszystko dla mojej matki
powrót do forum filmu Wszystko dla mojej matki

Filmu nie widziałem, ale czy koniecznie musi to być zżynka z ikonicznego dzieła Almodovara? Czy nie można było wymyślić nic innego?

ocenił(a) film na 8
sztosszos

Więc uwaga (spojler) Główna bohaterka była wychowanką domu dziecka teraz orzeczono wobec niej pobyt w ośrodku poprawczym . W psychice takiej osoby co jest naturalne dochodzi do zachowania że tęskni za swoimi najbliższymi i potrzebuje swego rodzaju ciepła pomimo że przecież teoretycznie samotna tam nie jest. Ma swoją pasję którą wychowawca chce powoli utorować jej drogę jednak potrzebuje bliskości i tęskni za osobami z domu dziecka i za swoją matką tytuł filmu może nawiązywać do oddziaływania w psychice bohaterki co może sugerować choćby fakt kariery dokumentalnej Pani reżyser która lubi skupiać się na psychice innej osoby w różnych warunkach tylko pytanie czy to ona wymyśliła tytuł ale zapewne tak ja bym sugerował -Cieplej- mi by bardziej ten tytuł pasował ale tytuł roboczy to podobno było „Mydło”

ocenił(a) film na 9
sztosszos

Almodovar nie zrobił filmu o takim tytule.

ocenił(a) film na 8
totylkojedenmoment

No właśnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones