PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150528}

Wszystko gra

Match Point
7,4 98 033
oceny
7,4 10 1 98033
7,0 30
ocen krytyków
Wszystko gra
powrót do forum filmu Wszystko gra

Druga połowa filmu to taka wariacja na temat "Zbrodni i kary" Dostojewskiego (którą Chris zresztą
czyta). Bardzo fajne napisane postacie, jak chyba w każdym filmie tego reżysera. Tak nawiasem, to
zauważyliście, że prawie nigdy nie ma zbliżenia na twarz ojca (Aleca), ciągle jest jakby z tyłu, nie
wiem czy był to celowy zabieg, ale jeśli tak to całkiem dobrze to wyszło. Muzyka też dobrze
dopasowana, ogólnie zasłużone 9/10.

ocenił(a) film na 9
Czarny_Lotos

Zgadzam się z toba......Allen w wydaniu na poważnie zrobił na mnie duże wrażenie...

ocenił(a) film na 8
Czarny_Lotos

Film od początku budził we mnie ciekawość w stylu "co dalej...?!", dlatego bardzo przyjemnie się przyglądało rozwojowi sytuacji ... Intryga powinna zadowolić "oglądacza", a rozwiązanie może okazać się zaskoczeniem, tak jak w moim przypadku - bo początkowo miałam inną wizję finału. Film warty poświęcenia 2 godzin na obejrzenie go do samego końca.

ocenił(a) film na 10
Czarny_Lotos

Ja tez sie zgadzam, swietny film. Scarlet zagrala tu bardzo przekonywujaco. Historia ciekawa, muzyka dobrze dobrana i przede wszystkim zakonczenie wysmienite. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones