PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119831}

Wszystko jest iluminacją

Everything Is Illuminated
7,6 45 152
oceny
7,6 10 1 45152
7,2 10
ocen krytyków
Wszystko jest iluminacją
powrót do forum filmu Wszystko jest iluminacją

Ktos polecil mi ten film zachwalajac glownie muzyke i zdjecia. I faktycznie z tymi rzeczami nie mam wiekszych uwag, ale jesli juz chodzi o sama fabule i stworzone postaci, to jest licho... Zyd-amerykanin taki dosc sztuczny, ukrainski dresiarz-tlumacz denerwujacy, ukrainski dziadek... w ogole nie wiadomo o co mu chodzi itd... w dodatku wszystko jakies takie wymuskane jak w jakims tancu z gwiazdami... ze mnie mdli... daje temu filmowi 6/10 (tak wysoko za muzyke i zdjecia)

azonips

a mi się podobała fabuła, trochę szalona ale fajna ;) film jest na podstawie ksiazki, ktora jest też świetna

ocenił(a) film na 6
elusiak89

zwykle ksiazki sa lepsze niz filmy na ich podstawie... pozostaje wierzyc, ze tak jest i tym razem... jednak szkoda mi czasu na sprawdzenie tego...

azonips

w końcu każdy ma inny gust ;) pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
azonips

Ja w zasadzie miałem wrażenie, że oglądam dwa różne filmy - do połowy świetna komedia (teksty prześmieszne, rewelacyjna muzyka) lecz z chwilą sceny na placu budowy film zmienia się poważny dramat. Szkoda, że tego nie zbilansowali bo mógł wyjść film rewelacyjny a tak daje 7,5 naciągnięte do 8.

ocenił(a) film na 8
azonips

A mnie NIE dziwi.

azonips

Nie powinieneś rozbijać filmu na części bo w tym wypadku to nie ma sensu a jeśli chodzi o twoje obiekcję względem Eugena Hutza to zobacz kim on jest i jak świetnie go obsadzili, jest największym atutem tego filmu.

ocenił(a) film na 7
azonips

muzyka jest genialna.

ocenił(a) film na 8
MVP

Potwierdzam muzyka rewelacyjna , zdjecia tez swietne patrzac na to ze to byl debiut rezyserski to 7,5 naciagane na 8 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones