PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 546
ocen
6,6 10 1 37546
6,3 18
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 9

Świetna obsada, świetnie zagrany, bardzo ciekawy, taki inny od wszystkich innych filmów. Para lesbijek wychowująca dzieci. Jestem absolutnie przeciw temu jednak nie o to tutaj chodzi. Film bardzo mi sie podobał, zasluzony złoty glob i nominacja do oskara.
8.5/10

ocenił(a) film na 7
Enemie

nawet popieram ta opinie, ze szczególnym nieuwzględnieniem "jednak nie o to tutaj chodzi".
Dziwie się ze skatalogowali ten film jako komedię, dla mnie to dramat obyczajowy/psychologiczny, taka psychoterapia bez psychoterapeuty.
Szkoda też ze przez pierwsze 70 min film jest nudny, ale chyba o to tutaj chodziło - życie po prostu jest nudne - końcówka natomiast prawdziwa wiec świetna.
daje mu 8(z minusem)/10

Enemie

Dziewczyno wszystkie te problemy postaci, które pojawiły się w filmie są wynikiem lesbijstwa matek więc nie mów mi, że nie o to tutaj chodzi bo to bzdura.

ocenił(a) film na 8
Enemie

Zgodze się co do aktorstwa, ze szczególnym naciskiem na Marka ;) 'tumiwisizm' w czystej postaci;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones