PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 545
ocen
6,6 10 1 37545
6,3 18
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Obsada w porządku...

ocenił(a) film na 7

Aktorzy się spisali, ale historia dość banalna. Zgadzam się, że gdyby nie wątek homoseksualny to byłby to bardzo przeciętny film.

dioneo

"...Zgadzam się, że gdyby nie wątek homoseksualny to byłby to bardzo przeciętny film." -
Czyli, jeśli dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, to ukazanie związku homoseksulanego decyduje o wartości filmu?! - Czysta kpina.
Produkcja jak na mój gust zrobiona na zamówienie środowiska lesbijskiego i gejowskiego, mająca jakoby ukazać wyższość?! związków homo nad hetero i jedność rodzin powstałych na bazie takich związków...(jakie to amerykańskie :P)
Nie za bardzo to twórcom wyszło, przeradzając się z czasem w swoją antytezę (w końcu nawet zdeklarowana lesba zaczyna "lecieć" na normalnego faceta).
- Apropos tego faceta właśnie (jego jednego mi w tym filmie żal).
Został wciągnięty w "rozgrywki" rodzinne, udawaną przyjaźń, a w momencie kiedy zaczyna się angażować i dojrzewać do roli odpowiedzialnego ojca, "rodzinka" potraktowała go jak szmatę, (mowa o dzieciach) mimo, że romans z jedną z lesbijek nie był do końca jego "winą".
W jednym się z Tobą zgodzę - aktorzy rzeczywiście się spisali, a historia banalna i do tego (nawet jak na film obyczajowy) przeraźliwie nuuuudna.

ocenił(a) film na 4
kwadracik

Dokładnie! Szkoda kolesia, naprawdę fajna postać.

ocenił(a) film na 7
kwadracik

źle mnie zrozumiałeś, nie chodzi mi absolutnie o to, że tematyka homoseksualna decyduje o wartości filmu, bo jest to temat jak każdy inny i może być dobrze lub źle przedstawiony, w przypadku tego filmu raczej średnio im wyszło. Miałem na myśli raczej prostsze przesłanie, a mianowicie, że wątek homoseksualny posłużył producentom za główny atut tego filmu w kampanii promocyjnej, ale akurat w tym filmie wątek homoseksualny został spłycony i przerysowany, a sama fabuła jest tak banalna, że gdyby nie słowo 'lesbijki', to prawdopodobnie film przeszedłby bez echa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones