PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 546
ocen
6,6 10 1 37546
6,3 18
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Wg mnie lepszym zakończeniem byłby związek Jules i Paul'a prawdopodobnie przez moje hetero postrzeganie świata oraz negatywne nastawienie do charakteru wyniosłej bitch granej przez Annette Bening (bardzo dobra gra aktorska !!) . Szkoda że na koniec odstawili go i odsunęli od dzieci, gdyż miał on pozytywny wpływ na nie i widać był nic porozumienia między nimi.

ocenił(a) film na 7
dawid19_2

Ale wiesz. W sumie to Nic miała rację. Chciał "porwać" jej rodzinę. Nie chciał nikogo skrzywdzić ale suma sumarum rozbijał rodzinę, jakakolwiek by ona nie była.

ocenił(a) film na 9
dawid19_2

Też mi go szkoda, tym bardziej ze to dzieciaki go szukały i chciały poznac. Rudej zdrada się upiekła a Paul został sam.

ocenił(a) film na 7
chill_lady

Przynajmniej czegoś o sobie się nauczył. Ma teraz szansę zapracować autentycznie swoją rodzinę.

chill_lady

Scenarzyści mogli zostawić chociaż jakąś furtke otwartą dla Paula w kontaktach z dziećmi. Niby jest scena w której Joni na pytanie czy Paul'a czy będzie mógł ją jeszcze kiedyś odwiedzić odpowiada "nie wiem", ale jest to raczej zimne i nie wróżyło polepszenia stosunków.

ocenił(a) film na 7
dawid19_2

'nie wiem" niekoniecznie musi oznaczać końca znajomości. może oznaczać a może joni potrzebuje trochę czasu żeby znowu zaufać paulowi.

ocenił(a) film na 8
chill_lady

Wg mnie nic nie wskazuje na to by dzieci już nie chciały się widywać z Paulem. Po prostu trauma była zbyt świeża, ale nie padły żadne kategoryczne zdania. Film zakończony w idealnym momencie, gdyby miał trwać choć 5 minut dłużej, reżyser musiałaby zacząć wyjaśniać pewne sprawy i film popadłby w banał.

ocenił(a) film na 9
dawid19_2

mam podobne odczucia

ocenił(a) film na 9
marianna_p

mam podobne odczucia
postać Nic mi się nie spodobała- miała dołujący wpływ na partnerke i dzieci trochę tez, zbyt autokratyczna, Paul przy niej był osobą dającą więcej wsparcia,otwartości i wcale nie głupi, mądre dialogi. W przeciwieństwie do niego zbyt krytyczna i nie zdrowo perfekcyjna Nic odnosiła przeciwny skutek, niszczyła zamiast budować patrnerkę...
(nie udało się edytowac)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones