PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 545
ocen
6,6 10 1 37545
6,3 18
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

Przed oglądaniem miałem małe wymagania co do tego filmu. Pomyślałem, że niczym mnie nie zaskoczy, raczej przy nudzi, a dostałem w zamian bardzo dobry seans. Wielka rola Annette Bening, ale trzeba przyznać, że wszyscy się dobrze spisali Moore, Ruffalo, Wasikowska oraz Hutcherson. Jeśli chodzi o nominacje to jednak ciągle uważam, że "Autor Widmo" i "Wyspa Tajemnic" powinny zastąpić "Wszystko w porządku" i beznadziejny "Do szpiku kości". No i co najważniejsze film naucza nie jest byle jaką papką o niczym.

ocenił(a) film na 8
bandofbrothers

mnie też ten film bardzo zaskoczył. Pozytywnie. Przez wielu ludzi w naszym kraju może być postrzegany jednowymiarowo, a szkoda.

ocenił(a) film na 7
bandofbrothers

Generalnie mam podobne odczucia. Może nie jest to oscarowa produkcja (chociaż trzeba zauważyć także społeczny wymiar, podobnie jak przy Brokeback Mountain), ale film solidny i przede wszystkim ze świetnym aktorstwem. Natomiast zupełnie nie mogę zgodzić się z oceną The Winter's Bone. Dla mnie jest to jeden z najlepszych filmów w oscarowej stawce. Być może dlatego, że przypomina prozę Cormaca McCarthy'ego i obnaża amerykański sen...

ocenił(a) film na 9
bandofbrothers

bardzo podobał mi się film a dodatkowo doskonały wybór aktorów i ich rewelacyjna gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones