PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=366721}

Wszystko w porządku

The Kids Are All Right
6,6 37 544
oceny
6,6 10 1 37544
6,4 17
ocen krytyków
Wszystko w porządku
powrót do forum filmu Wszystko w porządku

za 10 lat nasze dzieci będą lesbijstwo traktować normalnie ... oto do czego prowadzi taka nienormalna kinematografia ! i nie nazywajcie tego kinem kobiecym bo homosie to nie kobiety !

ocenił(a) film na 10
malinowa123

czyli co... czyli normalni ludzie zobaczą taki film o "homosiach" (cyt. Janusz Korwin Mikke) i co? widzę że coś ci siedzi w serduszku, więc się nie wahaj! wyłóż swą teorię

ocenił(a) film na 7
chickensoup

Idiota. Patentowany idiota. TO JEST NORMALNE. I wlasnie przez takich kretynow ja i moja dziewczyna nie mozemy normlanie zyc. Chore spoleczenstwo... Ja ja kocham ona mnie nikomu krzywdy nie robimy. Ale jednak ludzie nie chca dac spokoju....

ocenił(a) film na 5
ali99

Spokojnie : ). Nie wiem ile masz lat ale 10 lat temu taki film nawet nie trafiłby u nas do dystrybucji więc jest tylko lepiej : ). Trzymajcie się z dziewczyną : ).

ocenił(a) film na 10
ali99

ali99 ! sprostowanie - wiem że to normalne :) chciałam zadac pytanie w duchu pani malinowej :)
spokojnie, możecie żyć spokojnie i wy i moi znajomi, tez homoseksualiści :)
za was wszystkich trzymam kciuki w imie zasady że o cudzym szczesciu nie moga decydować inni, których sprawa wogóle nie dotyczy.

chickensoup

Dotyczy kiedy chcecie sobie robić dzieci z próbówki, lub je adoptować. Dotyczy kiedy społeczność gejowska używa kina do promocji homosiów.

ocenił(a) film na 8
ali99

Przykro mi, ale mylisz się. Homoseksualizm nie jest ani normalny, ani naturalny. Jest wbrew naszej naturze, wyklucza możliwość rozrodu i przedłużenia życia genowego. Jest zaburzeniem, jak wiele innych. Ale tak, jak powinno się tolerować schizofreników, czy epileptyków, tak również homoseksualistów. Wiem, że porownanie do chorób, spotka sie zaraz z falą krytyki, ale jest to pewnego rodzaju wynaturzenie, nieprawidłowość.

ocenił(a) film na 10
SuuuperSuuuperPig

zycia genowego?

ocenił(a) film na 7
SuuuperSuuuperPig

Trochę masz racji i trochę jej nie masz. Przynajmniej moim zdaniem. Zgadzam się, że homoseksualiści nie są stworzeni do prokreacji. Ale prokreacja w swojej skrajnej formie, doprowadza do przeludnienia. Natura ma swoje sposoby, by owy przyrost danego gatunku przyhamować. Podobnie robią Chińczycy, co jest źle widziane w naszej kulturze. Jak widzisz wiele naturalnych rozwiązań nie idzie w parze z tym co ludzkie. Dlatego u nas naturę wypiera kultura. I to w ramach tej drugiej należy interpretować, co jest chorobą, a co nie.

Drozdzo_2

Natura nie ma żadnych zasad poza zasadą przedłużenia gatunku. Nie przypisuj jej też świadomości. Homoseksualizm nie ma żadnego wpływu na przeludnienie. Natomiast wpływ ma nowoczesne rolnictwo oraz postępująca medycyna, czy nawet względny pokój na świecie.

ocenił(a) film na 7
SuuuperSuuuperPig

A wiesz ze istnieje tak dlugo jak ludzie?W starozytnosci sa na to dowody.
Coz ludzie maja problem z czyms co wlasciwie ich nie dotyczy. Bo co ci zalezy???Ja tylko chce zyc. I tyle. Ale innym to tak przeszkadza...
Ja bede chodzic po ludziach i ich nawracac na homoeksualizm napewno beda zadowoleni. Bo odrotnie mozna robic to czemu nie tak? Heteroseksualizm jest na pewno choroba. Zaczne to leczyc.

ali99

Homoseksualizm to choroba zaburza seksualność tym samym skłonność do przedłużenia gatunku. Czyli jest przeciw przetrwaniu gatunku. Przeciw naturze. Nikt nie chce cie zabić czy nawet nawrócić, chociaż to podobno da się wyleczyć, cierpisz na jakąś manie prześladowczą. Chodzi o to, że jak masz takie skłonność to sobie miej ale tego nie promuj.

ocenił(a) film na 7
chickensoup

Chickemsoup napisał:
"czyli co... czyli normalni ludzie zobaczą taki film o "homosiach" (cyt. Janusz Korwin Mikke) i co? widzę że coś ci siedzi w serduszku, więc się nie wahaj! wyłóż swą teorię"

Właściwie malinowa już dała Ci odpowiedź na to pytanie. Im więcej jej zdaniem tzw. "ludzi normalnych" zobaczy ten film tym większe będzie przyzwolenie na homoseksualizm w społeczeństwie. I właśnie to zdaniem malinowej będzie smutne. Bo co się wtedy stanie z takimi homofobami jak ona? Nie będzie prześladowania homoseksualistów, życie "homofobusiów" straci sens. I to jest smutne, nieprawdaż?

ocenił(a) film na 10
Drozdzo_2

:D !
no widzisz, potrafisz sprawniej czytac miedzy wierszami, ja chciaam aby ona sama rozwinęła te zadzwiające proroctwa :)
ja wiem, że wszystko idzie ku drodze do powszechnego szczęścia, w którym nikt nikomu nie bedzie przeszkadzał...

Drozdzo_2

Sądzę, że zanim rozpoczęliście wojną kulturową homofobów było o wiele, wiele mniej. Nie rozumiesz że nie chcemy żebyście ty i twój partner wychowywali dzieci, brali ślub, oraz obnosili się ze swoją chorobą??

malinowa123

"Wynaturzenie" to prezentujesz sam sobą. Tak się składa, że homoseksualizm to nie choroba ani coś niezgodnego z naturą. Homoseksualizm jest inny i to właśnie dlatego wszyscy się go boją. A Twoje poglądy malinowa123 są czysto rasistowskie. "homosie to nie kobiety" ? Naprawdę, a co w takim razie? Mężczyźni? Albo może rośliny, bo się już pogubiłam?

malinowa123

Malinowa nie przejmuj się tymi opiniami to są homosie. Ludzie ci wyszukują tematy o gejach by siać swoją propagandę. Normalni się z tobą zgadzają.

ocenił(a) film na 7
generaljack

"normalni" jak piszesz ludzie widzą, że fakt, iż bohaterami filmu jest rodzina niestandardowa (jak na standardy społeczne) nie jest głównym problemem tego filmu.
moim zdaniem najważniejsze pokazane w nim problemy to np. kwestia sztucznego zapłodnienia i ewentualnych późniejszych relacji dawcy/bilogicznego rodzica z dziećmi, dodatkowo w konteście ich rodziny. a nie jest to rpzecież problem tylko i wyłącznie par homoseksualnych. do tego dochodzą oczywiście dość banalne problemy - dorastanie, kryzys w związku, niedojrzałość emocjonalna, szukanie siebie etc. - to też są sprawy niezdeterminowane orientacją seksualną.

nomiko

Te kobiety zapłodniły sie ponieważ są lesbami więc nie mów mi tu, że ten wątek nie ma znaczenia. Kwestia chorej seksualności tej bardziej kobiecej, która zaowocowała zdradą to problem typowo lesbijski (nie mówię tutaj o samej zdradzie). Poza tym jakieś idiotyczne kartki przeprosinowe wtf?? Do których pisania został zmuszany młody chłopak. Następna sprawa dziewczyna nie potrafiąca wyrazić uczucia do chłopaka wynik wychowania przez lesby.

Oczywiście w filmie tym także jedli sztućcami, też mieli auto, prace, chodzili na studia także to zupełnie normalny film nie o lesbach:D

generaljack

w latach osiemdziesiątych ludzie byli bardziej tolerancyjni. zresztą wtedy wszyscy byli również bardziej otwarci niż teraz.

malinowa123

'za 10 lat nasze dzieci będą lesbijstwo traktować normalnie' zapewne autorka postu ma teraz 15 lat ;)

ocenił(a) film na 1
SatineNic

totalne dno..

SatineNic

Widzę, że ty już lesbisjtwo traktujesz normalnie. Przeglądałem twój profil.

ocenił(a) film na 10
generaljack

przejrzyj też mój, proszę.

chickensoup

Przejrzałem. Jeszcze ktoś??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones