PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123912}
6,8 20
ocen
6,8 10 1 20

Wu fu xing chuang gui
powrót do forum filmu Wu fu xing chuang gui

Niezły

ocenił(a) film na 6

Jak byłem w Chinach u kuzyna, miał to na video. Cóż, dużo akcji, chwilami nie spójny, ale oglądało się przyjemnie.

ocenił(a) film na 8
polblack

Według mnie nawet bardzo dobry :) Racja, dużo akcji i dużo zabawnych sytuacji. Humor pokazany w tym filmie przypadł mi do gustu, gdyż z chińskimi filmami nic nie jest pewne pod tym względem.
Teraz jest np na ytube z angielskimi napisami, Ghost punting.

fredaser

Dobrze się ogląda wersję odświeżaną cyfrowo. Co do samego filmu to trochę dziwna część. Dalej chodzi o podrywanie, ale scena z duchami trochę na siłę, jakoś nie przypadło mi to do gustu. Troszkę za mało walk też było. Plus za to za humor, który był nadal na poziomie poprzednich części i za dużą ilość ładnych pań. Jednak "Na Celowniku" ciągle moją ulubioną częścią.

ocenił(a) film na 8
Damar3478

W tym względzie mam trochę inne zdanie, na razie ta część i pierwsza, tj. Zwycięzcy i grzesznicy, przypadły mi najbardziej do gustu. Ale zgadzam się co do sceny z duchami.

fredaser

Właśnie, nie obejrzałem jeszcze pierwszej części. A wypadałoby, bo jest tam Moon Lee :)

ocenił(a) film na 8
Damar3478

To prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones