PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564}

Wyśnione życie aniołów

La vie rêvée des anges
6,8 7 395
ocen
6,8 10 1 7395
7,0 6
ocen krytyków
Wyśnione życie aniołów
powrót do forum filmu Wyśnione życie aniołów

Naprawdę dobry - 9/10

użytkownik usunięty

Trafiłem na niego wczoraj (16.05.2013) w cyklu "Kocham kino" w TVP2 i muszę przyznać, że
cieszę się, że ktoś jeszcze puszcza europejskie kino. Dla mnie fajnie obejrzeć film, którego jedyną
zaletą jest gra aktorska a nie wielkie nazwiska i efekty specjalne.

A co do filmu - bardzo ładnie ukazane kontrasty między żywiołową, radosną kobietą a jej
przeciwieństwem - zbuntowanym i wrednym.

PS. Jako facet nie wiem, czemu faceci wybierali brzydką i płaską(!) Marie, a nie czarnowłosą Isą :)

ocenił(a) film na 8

Isa była urocza, nie mogłam się na nią napatrzeć: te piękne duże oczy, wyraziste, grube brwi ze szramą i kruczoczarne włosy, no coś niesamowitego. a Marie była bierna, bez smaku, zwykła szara myszka. gdybym była mężczyzną zdecydowanie wybrałabym Isę, jej artystyczna dusza tak naprawdę skrywała o wiele więcej tajemnic i wrażliwości niż dusza Marie.

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie film bez wyrazu, melancholijny i przynudzający.. musiałam dokończyć końcówkę następnego dnia, bo nie dałam rady obejrzeć.. film nie przekazuje żadnych wartości, od początku wiemy czym to się skończy..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones