PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679854}

Wykapany ojciec

Delivery Man
2013
6,5 45 tys. ocen
6,5 10 1 44973
4,8 10 krytyków

Wykapany ojciec
powrót do forum filmu Wykapany ojciec

Jak się nazywa aktor który gra ojca Vinca Vaughna!?! To chyba polak!

grubsonik

Czy to nie jest Andrzej Blumenfeld?

o_andrzej

Oczywiście, że tak. Z trailera widać, że zagrał koncertowo i nie odstaje od reszty aktorów czego nie można powiedzieć o zmanierowanym Olbrychskim w Salt z A. Jolie

grubsonik

Jak już to Polak...

Rose_Clementine

Jak już to Róża Klementyna...

grubsonik

Nie pogrążaj się. Co innego nick.. Tu nie chodzi o spolszczanie wszystkich wyrazów.
Nie musisz być szczególnie dumny z bycia Polakiem, ale... Tyle osób walczyło o wolną ojczyznę. Chociaż ze względu na to korzystaj z dużej litery..

Rose_Clementine

Powiesz mi jaki związek ma pisanie narodowości z dużej litery z walką o ojczyznę? o.O

grubsonik

Ojciec Davida (filmowy) jest Polakiem, więc nie dziwne, że gra go Polak ;)

grubsonik

Ojce Vinca Vaughna gra polski aktor Andrzej Blumenfeld. Były aktor Teatru Narodowego a obecnie Teatru Dramatycznego. Dobre recenzje dla aktora na FB Alista. Premiera filmu 7 luty 2014 - "Wykapany ojciec".

Agencja_ALista

potwierdzam. wlasnie wrocilem z kina. Blumenfeld zagral na poziomie i byl wyrozniajaca sie postacia filmu..

grubsonik

Dokładnie polak, a tu wywiad z nim. http://kultura.newsweek.pl/andrzej-blumenfeld-o-swojej-roli-w-filmie-wykapany-oj ciec-newsweek-pl,artykuly,278566,1.html