Over the Moon

1 godz. 35 min.
6,0 8 074
oceny
6,0 10 8074
1 266
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":851011,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Over+the+Moon-2020-851011/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyprawa na Księżyc
  • grkobylka ocenił(a) ten film na: 6

    Wizualnie cieszy. I tyle. Fabuła się nie klei, jakby opowiadała połowę historii. Wewnętrzna przemiana bohaterki (czyli nagroda, jaką bohaterka dostaje za przejście wszystkich niebezpieczeństw) jest efektem jednego monologu, a nie jej przeżyć. Zwroty akcji wyskakują jak pajac z pudełka, zupełnie nie wiadomo dlaczego. Skąd amulet w ciastku, czym w ogóle jest? Czyżby twórcy zgubili historie podczas montażu?
    Piosenki miały chyba uczynić ten film dziełem typowo disneyowskim. Niestety raczej przeszkadzają, często wręcz bolą.

  • Mrowka22 ocenił(a) ten film na: 7

    grkobylka Jeśli chodzi o amulet w ciastku, dostała ona go od nowej narzeczonej męża, która w jednej ze scen wspomina, że mogła być spokrewniona z ukochanym Chang. Więc jego obecność tam jest w miarę uzasadniona, bo miało to być bardzo specjalne ciastko. Gdy Chang zyskuje nieśmiertelność amulet zostaje przełamany - jedną częśc zabiera na księżyc, druga pozostaje na ziemi. Żeby to połączyć wystarczyło uważnie obejrzeć i trochę się zastanowić.

  • Mrowka22 Niby tak, ale po kiego ciula miałaby wkładać amulet do ciastka? I le to ciasto leżało w biurku dziewczyny? To takie bardzo naciągane, początkowo myślałam, że plot-twistem okaże się, że darem jest zdjęcie dziewczyny z jej rodzicami.