Over the Moon

1 godz. 35 min.
6,0 8 063
oceny
6,0 10 8063
1 263
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":851011,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Over+the+Moon-2020-851011/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wyprawa na Księżyc
  • Nie rozumiem dlaczego jakieś samozwańcze gwiazdki "promują" filmy, choć nie potrafią śpiewać... Viki Gabor ma potworne wady wymowy - jakieta, rozina, pamiensi, nieść zamiast wznieść i wiele innych, aż uszy bolą :/ To samo było w "Vaianie " - Natalia Nykiel "promowała" film jedną tytułową piosenką, choć ten sam utwór znacznie lepiej wykonała w samym filmie Weronika Bochat... Dlaczego???

• Archdarameron ocenił(a) ten film na: 8

zofiam_filmweb Polecam oglądać w oryginalnym języku z napisami.
    Ja tak robię z każdym filmem, który ma w sobie coś musicalowego.

• Archdarameron Ja chyba tylko Coco, Gdzie jest Nemo i Dori ,lubie z dubbingiem. Reszta lepiej mi wchodzi w oryginale.

• mleczko138 Gdzie jest Nemo jest świetne w oryginale (pl dubbing też ok)

• Archdarameron Tu chyba chodzi o to, że aktorka dubbingowa zaśpiewała tę piosenkę o niebo lepiej niż Viki Gabor, która ją promuje. Sama też nie przepadam za manierami i wymową Viki Gabor, moim zdaniem również niepotrzebnie szukali dzięki niej "sensacji" i próbowali przyciągnąć widzów. Animacja, testy, muzyka i super dubbing bronią się same, nie potrzeba do tego gwiazd dwóch piosenek...

• Archdarameron ocenił(a) ten film na: 8

kiki215 Tak samo było z vaianą.
    Jednak ja wolę dzieło widzieć w oryginale. Tak jak go stworzono.

• Archdarameron Szanuję to :) sama zawsze oglądam w dwóch wersjach językowych dla porównania chociażby przekładu tekstu. Niestety w niektórych translacjach wiele sensu umyka i trafi się sporo treści samej animacji.

• Zoska_Sch ocenił(a) ten film na: 8

kiki215 Dokładnie. Chociażby we Frozen 2- scena jak Matthias wspomina ojca, albo jak Olaf skraca wszystko co przeżyli, żeby dostać się do puszczy- po polsku i dubbing i tłumaczenie dno.

• Archdarameron Dzieciaki za małe na wersję oryginalną - muszę "cierpieć"
    :)

• Monika_Lemanowska ocenił(a) ten film na: 5

zofiam_filmweb Może Viki Gabor nie sprawdza się w piosenkach do bajek ale sprawdza się na wielkich festiwalach

• FireFilmer ocenił(a) ten film na: 5

zofiam_filmweb To niezła Viki Gabor samozwańcza gwiazda XD