PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35820}

Wyrok w Norymberdze

Judgment at Nuremberg
8,3 8 684
oceny
8,3 10 1 8684
8,6 5
ocen krytyków
Wyrok w Norymberdze
powrót do forum filmu Wyrok w Norymberdze

jeden z lepszych filmow a widze ze w Polsce tak slabo popularny , jak tu wszedlem to bylem zaskoczony , 11 nominacji do oscarow , znana obsada

ocenił(a) film na 10
Michal17

Problem w tym, że bardzo ciężko go znaleźć w Polsce. Ja w trzech wypożyczalniach już szukałam i odeszłam z kwitkiem. Na torrentach owszem jest, ale bez napisów. Po angielsku ogarniam, więc pewnie niedługo obejrzę po prostu bez napisów, ale też nie jestem pewna czy tak dobrze znam język prawniczy, który w tym filmie będzie występował. Dodatkowo nie jestem pewna czy nie pojawi się język niemiecki (to by było logiczne :P ), a niemieckiego to ja ni w ząb. :P

ocenił(a) film na 10
Monaco_filmweb

oglądałem film i po Niemiecku też mowią ;) , ja mam ten film po Polsku ze strony c h o m i k u j . p l

ocenił(a) film na 10
Michal17

No właśnie. I to mnie załatwia na amen. Powiedz mi tylko, na c h o m i k u znalazłeś z napisami czy z lektorem? Bo koleżanka mi odstąpiła hasło do swojego c h o m i k a, więc mogę jej coś ukraść. ;)

ocenił(a) film na 10
Monaco_filmweb

z lektorem , na c h o m i k u jest wersja z programu telewizyjnego a dokladniej z cinemaxa

ocenił(a) film na 10
Michal17

Filmweb przesadza z tym regulaminem. A gdybym chciała się tutaj pochwalić gryzoniem?

Udało mi się w końcu znaleźć wersję z napisami na torrentach także na wspomnianej stronie nie będę szukała na razie. :) Zasiadam do oglądania. :) Długo sobie na to ostrzyłam zęby, także mam nadzieję, że się nie zawiodę, ale oceny raczej nastrajają optymistycznie.

Monaco_filmweb

napisy możesz ściągnąć z serwisu n a p i s y . i n f o, widziałem tam 3 paczki napisów z czego 2 do wersji jedno płytowej a 1 do wersji 2 płytowej, są też napisy angielskie, można jeszcze użyć programu NapiProjekt który rewelacyjnie dopasowuje napisy z sieci do posiadanej wersji filmu.

ocenił(a) film na 10
Pitstop2

Doskonale znam program napiprojekt, ale akurat do moich kolejnych wersji filmu nie pasował. Udało się za którymś razem dopiero. :)

ocenił(a) film na 9
Michal17

Nie tak dawno nadawany był przez MGM. Na tym programie można wybrać polskie napisy. Obejrzałem ten film dwa razy. Majstersztyk!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones