PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119052}

Wysokie fale

North Shore
6,4 49
ocen
6,4 10 1 49
Wysokie fale
powrót do forum filmu Wysokie fale

Kiedy pierwszy raz obejrzałem ten film było nudne sobotnie popołudnie i nie sądziłem, że nie zainteresuje mnie ten film. Jednak myliłem się i to bardzo. Wysokie Fale wciągnęły mnie i prze cały czas oglądając delektowałem się zmaganiami surfingowców, ich problemami i filozofią życia głoszoną przez Gregorego Harrisona, który grał Chandlera. Polecam wszystkim fanom lat 80-tych bo naprawdę warto.

A_Boy_Named_Goo

zgadzam się z Tobą w pełni, nie zanosiło się na nie wiadomo co, jednak film wciąnał mnie i to bardzo, na dodatek piękna Kiani ;]

A_Boy_Named_Goo

tak swietny film raz ogladalem w TV i bardzo mi sie podobal, poza tym ten sport.......:D:D teraz mam go na kompie ale bez napisow posiada moze ktos tak owe????housedj@gazeta.pl

ocenił(a) film na 9
A_Boy_Named_Goo

Właśnie obejrzałem film!Rewelacyjny!Jakby ktoś znał podobne to piszcie!

A_Boy_Named_Goo

pamiętamn to sobotnie letnie nudne popołudnie akurat przeglądałem program i zauważyłem że leci ten film z Mattem Adlerem którego kojarzyłem z kilku filmów i postanowiłem go wtedy z tvp1 nagrać i posiadam na vhs i nie żałuję:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones