PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320676}

Wyspa Nim

Nim's Island
6,2 22 479
ocen
6,2 10 1 22479
4,7 6
ocen krytyków
Wyspa Nim
powrót do forum filmu Wyspa Nim

była oczywiście kobieta o nazwisku Foster :) Jak na 45 lat była naprawdę piękna ;).

Snay

Niestety nie dodałeś, że niestety jest też lesbijką.
No, ale cóż....

ocenił(a) film na 7
baraqs

No bo to jest baaaardzo ważne, żeby dodać, że jest lesbijką!!!

A Ty jak się prrzedstawiasz mówisz: "Cześć jestem ten i ten i jestem hetero"?! Opanuj się człowieku

ocenił(a) film na 7
Memorial_address

super odpowiedź. Tak właśnie trzeba traktować prostactwo.

ocenił(a) film na 3
Snay

Piękna? Niektórzy starzeją się interesująco. Niektórzy starzejąc się są nadal piękni. Przykładem choćby nasze aktorki Grażyna Szapołowska czy Danuta Stenka.
Foster w tym filmie wygląda fatalnie. W dodatku przez ten polski dubbing jej postać jej nieznośna.

ocenił(a) film na 7
Goha2013

Wg mnie Foster jest piękna kobietą a w Tym filmie wygląda dobrze. Jak Ci nie pasuje dubbing to może obejrzyj z napisami?

ocenił(a) film na 3
Memorial_address

Nie no jasne, o gustach się nie dyskutuje :) A w sumie aktorka to nie modelka i jej zadaniem nie jest po prostu wyglądać, a wchodzić w rolę, w czym Jodie Foster jest bez wątpienia świetna.

ocenił(a) film na 7
Goha2013

Co racja to racja :)

ocenił(a) film na 7
Memorial_address

piękna czy nie, zobaczcie po 5 latach Elyssium - w blond krótkich włosach wygląda obłędnie.

Snay

Nie najpiękniejsza w tym filmie była Abigail Breslin :)

Snay

Co racja, to racja :)

ixtl

O nie, nieświadomie powtórzyłem wpis kogoś wyżej :D
W takim razie dodam jeszcze, że bajkowo, wręcz cukierkowo piękne były zdjęcia.

Snay

co ty za glupoty opowiadasz dosc ladna ale nie az tak bardzo po 2 znam ładniejsze w tym wieku lub starsze u sb plus duzo aktorek i piosenkarek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones