PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127272}

Wyspa

The Island
7,1 176 128
ocen
7,1 10 1 176128
5,9 17
ocen krytyków
Wyspa
powrót do forum filmu Wyspa

Mam nadzieję, że ten film dał nie tylko mi do myślenia. Pokazuje on do czego zdolni są ludzie po to by nie umierać. Lekarze pracują i być może w przyszłości opracują technologię zdolną do czegoś takiego. Człowiek czy klon - ma dusze. I dlatego uważam, że to co zostało pokazane w tym filmie jest nieludzkie. Mam nadzieje, że powstanie więcej takich filmów - ukazującym nagą prawdę o ludziach i ich pomysłach godnych jak największej krytyki. ŚWIETNY FILM.

GrenadeXD

hehehe, gdzie ty żyjesz, do czego zdolni są ludzie... w dzisiejszych czasach ktoś potrafi zaboć kogoś dla 20 zł., ...

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Obawiam się, że za X lat ten film może przestać być science fiction. Dla wielkich i możnych tego świata będzie to świetna opcja, aby życ wiecznie.

Niebieskooka_3

tam nic nie było o wiecznym życiu, jedynie zabezpiecznie, w razie jak jakiś organ się uskzodzi to wymieniali na zdrowy, to mogło dodać 10 lat życia więcej chorej osobie, więc nie wiem skąd te wymysły o życiu wiecznym?

użytkownik usunięty
Mothyff

myśle że to "życie wieczne" to była taka przenośnia zafundowania sobie przedłużenia życia... czegoś niemożliwego a jednak

wystarczy nie palić = + 10 lat życia, nie chlać na potęgę = + 10 lat życia, trochę ruchu + nastęne kilka lat, ot cała filozofia, nie potrzeba armii klonów ani cudów bożych:)

ocenił(a) film na 9
Mothyff

Nie palisz? Nie pijesz? I biegasz po parku? Ty jakas ciota jestes:)

ocenił(a) film na 7
weronikax25

hehehe

ocenił(a) film na 9

I o to mi chodziło:)

ocenił(a) film na 8
GrenadeXD

Z jednej strony film może być przestrogą a z drugiej formą przyzwyczajania ludzkości do takich praktyk. Zanim coś się oficjalnie wprowadzi najpierw podaje się to w formie bajki, żeby oswoić ludzi z tematem. Zresztą możliwe że coś podobnego już się dzieje. W niektórych krajach już dawno sprzedaje się narządy wewnętrzne od skazańców, więc w zasadzie z technicznego punktu widzenia nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ich zastąpić klonami.

ocenił(a) film na 10
2222

Dokładnie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones