Wytańcz to

Work It

2020 1 godz. 33 min.
5,8 6 856
ocen
5,8 10 6856
394
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Wytańcz to
 • adusamorki ocenił(a) ten film na: 8

  Zabawny, głównie za sprawą Lizy Koshy, romantyczny, jest ładna parka a Jake Taylor super tańczy i jest hot, i ma bardzo fajną muzykę, czego chcieć więcej :D

 • Hmuraq ocenił(a) ten film na: 3

  adusamorki Hmm, raczej naiwny i przewidywalny. Nic ciekawego tu nie ma. Jake najpierw się przewraca potem robi wygibusy??? Ogólnie oderwany od rzeczywistości.

 • mistrzyniF1 ocenił(a) ten film na: 6

  adusamorki Lekko niespójny, ale bardzo przyjemniej się go oglądało. :)

 • adusamorki Typowy film Netflix Original o nastolatkach. Zbudowany na fundamencie klisz i scenariuszowych schematów. Wzbogacony humorem niskich lotów (he he bo wiecie, erekcja) i pomniejszymi fabularnymi absurdami. Brak tutaj pełnokrwistych bohaterów. Zamiast tego widz obserwuje grupę nastolatków, którzy wiedzę czerpią z obrazków a'la demotywatory, ich idolami są "gwiazdy" pokroju Cardi B, a kłótnie błyskawicznie rejestrują na relacji instagramowej. Na podobnym poziomie plasują się zresztą przedstawieni w filmie dorośli, którzy próbują być (za)bardzo młodzieżowi i w efekcie wypadają kuriozalnie. Zakończenie jest przewidywalne w zasadzie od samego początku, a trywialne rozwiązania aż mierżą.

  Jeśli ktoś lubi przesycone schematami młodzieżowe produkcje ze stajni Netflixa, nie będzie rozczarowany. Film nie prezentuje świeżości w jakiejkolwiek sferze. Niewymagająca fabuła, oczywisty romans, ładne buzie - czego chcieć więcej, prawda?

 • Hardkorze_ ocenił(a) ten film na: 5

  czarnykwadrat Zakończenie nie jest przewidywalne - byłam pewna, że ich największym osiągnięciem będzie udział w tym konkursie i zajęcie wysokiej lokaty, która umożliwi realizację celów bohaterów, ale żeby zdobyli pierwsze miejsce tak sobie o? Dawno ni widziałam tak naiwnego filmu.

 • nick0n8 ocenił(a) ten film na: 3

  adusamorki Coś tam się na tańcu znam i nie było tam NIC dobrego. Skill na poziomie osoby, która tańczy miesiąc. Choreografie może by robiły lekkie wrażenie w 2010, ale nie dzisiaj...