PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173500}

Wyznania gejszy

Memoirs of a Geisha
7,6 188 899
ocen
7,6 10 1 188899
6,1 14
ocen krytyków
Wyznania gejszy
powrót do forum filmu Wyznania gejszy

naprawde nie rozumiem

ocenił(a) film na 7

dlaczego tak wszyscy(prawie)przyczepili sie do tego filmu,ze cos w nim brakuje,ale cos przeszkadza jak to ze glowna role gra chinka ,ze mowia po angielsku itp. dla wiekszosci ludzi na ziemi roznica miedzy chinczykami a japoncami jest zadna,chyba tylko azjci ja widza i to pewnie nie wszyscy,skoro film jest robiony przez amerykanow,to chyba wiadomo ze nie bede gadac po japonsku,pozatym jest swietny w kazdym elemencie,muzyka,kostiumy,scen ografia i aktorstwo,jak rowniez tresc filmu jest spoko,a to ze jakis krytyk napisal ze film jest zrobiony pod oscary i teraz kazdy to samo gada,swiadczy o glupocie tego krytyka i tych ludzi,bo jak mozna robic film zalozenia zeby dostac oskary ,jesli mieliby robic ten film tylko po to zeby dostac nagrody,to cos znimi bylo by nie tak ,ludzie robia filmy dla fory a nie nagrod,ogolnie film jest super i polecam go wszystkim

goly

A mi się wydaje, że źle na to patrzysz. Wielu ludzi, którzy krytykuja film nie robią tego złośliwie. Mnie książka oczarowała i chciałabym, żeby film był równie dobry. A z tego co widzę, nie będzie. Co nie znaczy, że do kina nie pójdę, bo wybieram się na 100%.
Ja osobiście widzę sporą różnicę między Japończykiem a Chińczykiem, i nie tylko ja, więc zaręczam, nie tylko Azjaci widzą takie 'szczegóły'. A fakt, ze w głównych rolach grają Chinki mnie osobiście specjalnie się nie widzi, ale to znane w USA nazwiska i to było kryterium dobory obsady.
A film JEST robiony pod Oscara, nie jest to wymysł żadnego krytyka. Właśnie z takiego założenia wychodzi wielu reżyserów i producentów. Film z Oscarem przyciągnie do kin więcej ludzi niż taki bez, w każdym razue tak pzreważnie dzieje się w USA. Nie mówiac już o tym, że niestety wiele dobrych filmó wchodzi na nasze ekrany dopiero, kiedy dostaną nominację do Oscara albo samą statuetkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones