PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=173500}

Wyznania gejszy

Memoirs of a Geisha
7,6 188 771
ocen
7,6 10 1 188771
6,1 14
ocen krytyków
Wyznania gejszy
powrót do forum filmu Wyznania gejszy

polsat

ocenił(a) film na 8

Dziś nie zamierzam tego przegapić w TV :)

ocenił(a) film na 8
PeggySue_filmweb

również zamierzam zerkać, chyba już po raz xx

ocenił(a) film na 9
PeggySue_filmweb

Nie polecam oglądać z tymi wszystkimi reklamami.

Marcinekk

No ja oglądam i muszę powiedzieć, że potrzebowałem tak dobrego filmu ;)

ocenił(a) film na 10
seamus

Kto mi powie jak film się skończył. Oglądałem do momentu kiedy Sayuri spotkała się z Prezesem w ogrodzie. On zaczął jej mówić o tym jak ją poznał kiedy była dzieckiem i ciach burza mi odbiór przerwała :(

zonk_2

Możesz dokończyć oglądać na youtube. Ja tez skończyłam na tym samym momencie co Ty przez Burze;/

zonk_2

chyba bym nie przeżyła gdyby burza mi przerwała w takim momencie..obejrzyj koniecznie sama gdzieś na internecie, bo to trzeba widzieć. dawno nie oglądałam filmu, który by mnie tak poruszył

ocenił(a) film na 10
moniek_sz

Popieram, wolę przeboleć jakoś te reklamy aniżeli burza miałaby spieprzyć sprawę ;]
Film cudowny, obejrzałam go po raz drugi, pierwszy raz oglądałam go na komputerze i muszę przyznać, że wczorajszy seans nie wywarł na mnie większego wrażenia, ale nie dlatego, że już wiedziałam, co i jak, myślę, że sprawiły to reklamy, odbiór, późna pora, itp. Jednak czekałam na zakończenie z niecierpliwością, by znów móc się popłakać aż do napisów końcowych <3
Oczywiście, że 10/10, bo uwielbiam Kena Watanabe.

karmik14

o tak i jeszcze ten Ken Watanabe...o niebiosa ! ;)

ocenił(a) film na 10
seamus

Dokładanie, film jak najbardziej polecam! <3

ocenił(a) film na 10
hannahu2

ja juz wytrzymalam te wszystkie reklamy jakos...film byl piekny...swietna gra aktorska, kolory i zdjecia...wystarczyloby ten film zatrzymac w jakimkolwiek momencie i wygada doslownie jak obraz w muzeum. :P :D Dobrze, ze czasami puszczaja takie dobre filmy...

ocenił(a) film na 8
PeggySue_filmweb

oczekiwałem czegoś mocniejszego.
tyłka mi nie urwało.

GameGuten

świetny film, cieszę się, że mogłam go obejrzeć, cudowna gra, zdjęcia, dobre zakończenie w japońskim ogrodzie :* tak lubię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones