PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460220}

Wyznania zakupoholiczki

Confessions of a Shopaholic
6,0 84 656
ocen
6,0 10 1 84656
5,4 7
ocen krytyków
Wyznania zakupoholiczki
powrót do forum filmu Wyznania zakupoholiczki

:) świetny film

ocenił(a) film na 9

Bardzo podobał mi się ten film...może dlatego, że identyfikuję się z główną bohaterką. :D
Wcale NIE uważam, że jest to film głupi,głupawy, głupiutki,itd. Uważam, że problem zakupoholizmu dotyczy wielu z nas...i ten film świetnie pokazuje mechanizm zakupoholizmu...często kupujemy na potęgę, bo czujemy się samotni, niedocenieni, zakompleksieni...sklepy, poprzez serdeczną, miła (najczęściej) obsługę, kolorowe plakietki z hasłem 'Wyprzedaż', tysiącami kolorów, muzyką wywołują u nas uczucie szczęścia.
To ten kolorowy, miły świat, gdzie zaczynamy się na moment czuć lepszymi...a później wracamy z powrotem do swojego szarego świata, gdzie być może jesteśmy niewidzialni i czar pryska...
Świetny film i bardzo urocza Isla Fisher

Gatiniusha

Tak. Film doskonale odzwierciedla się na nas wszystkich. Strasznie mi się podobał. Oglądając go ciągle się śmieje. Nie rozumiem, dlaczego ma taką niską ocenę.

gosilix

Bardzo dobry film, niezwykle zabawny, zwłaszcza ta rozmowa z Finami "Jajn Jajn" XD

ocenił(a) film na 8
matio14

tez uwazam ze film jest bardzo dobry, mily dla oka i zabawny,
nie wiem skad sie biora te negatywne opinie o tym filmie:((

ocenił(a) film na 9
Gatiniusha

Racja! Film świetny, no i oglądając jak bym widziała siebie;))
Swoją drogą ma świetną ścieżkę dźwiękową - wszystkie nutki już dawno zachomikowałam na mp4;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones