PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460220}

Wyznania zakupoholiczki

Confessions of a Shopaholic
6,0 84 656
ocen
6,0 10 1 84656
5,4 7
ocen krytyków
Wyznania zakupoholiczki
powrót do forum filmu Wyznania zakupoholiczki

Czytając opinie użytkowników filmwebu nastawiłam się na totalną cieniznę,a tu proszę miłe zaskoczenie:) Idealny na letni seans, lekki przyjemny, można się pośmiać, choć pewnie dla facetów pewnie zbyt cukierkowy:D

ocenił(a) film na 6
peccatum

Jestem tego same zdania, bardzo fajna komedia

ocenił(a) film na 7
kiara8

Też jestem zdania, że film da się obejrzeć, odprężający. Lecz jak wszystkie
filmy tego typu, schematyczny. Ale komedie, tą można nazwać też
romantyczną, takie są, i raczej za to je uwielbiamy.

ocenił(a) film na 6
yvonne_93

Mi również się podobał. Też dość sceptycznie podeszłam do filmu, czytając komentarze na filmwebie, ale mam taką zasadę- nie oceniaj póki nie obejrzysz. Więc, postanowiłam obejrzeć i sama sobie wyrobić zdanie o filmie. Miło się rozczarowałam. :)

Fakt, film troszkę wyidealizowany i naiwny, no ale nie samymi dramatami człowiek żyje, prawda? ;)

Gdzieś spotkałam się też z opinią, że film jest beznadziejny, bo zwyczajny człowiek nie żyje w takim kolorowym świecie jak bohaterka, w którym wszystko jest naznaczone metkami znanych projektantów. (tak samo jak np. w "Sex at the city"). Prawda, ale prawdą również jest, że miło się oderwać od tego szarego świata i obejrzeć coś lekkiego i barwnego ;)

Moja ocena 7/10

ocenił(a) film na 8
Tinkerbell_88

Również film bardzo mi się podobał. Taki lekki i przyjemny :). 8/10 :).

ocenił(a) film na 7
fjona1

Rzeczywiście - film bardzo fajny ;) Ale trzeba przyznać, że trochę różni się od przeciętnej komedii romenatycznej. No ale to na plus ;D
Dodatkowo bardzo fajnie się ogląda ( uprzedzam !!! nie zadowoli facetów )- jest dla nich zbyt cukierkowy ;P
Wg. mnie działa odwrotnie niż powinien - zamiast zniechęcić mnie do zakupów - popchnął mnie w ich sidła ;D Mam jedno zastrzeżenie - tak oryginalny temat można było rozwinąć jeszcze ciekawiej ;D

ocenił(a) film na 9
peccatum

Mi się film bardzo podobał ;) Dałam 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones