PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Cudowny film

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem ten film jest bardzo dobry!!! Pisanie, ze jest za dlugi moim zdaniem jest bezpodstawen...poniewaz ja uwazam, ze jezeli odcieliby chociaz jedna scene to ten film bylby ubozszy juz o ta jedna scene. Jest dlugi, ale jak sie go oglada to to zanika bo wciaga. Ja za pierwszym razem ogladnelam go w telewizji, ale jakos nigdy mi nie zalezalo na ogladnieciu akurat tego filmu...poprostu nic innego nie bylo wtedy w telewizji ciekawego (typowe dla naszej telewizji :P) i tak mi sie spodobal, ze nie rozumial, czemu wczesniej go nie ogladnelam! Potem zapoatrzylam sie w dvd i za kazdym razem odkrywam w nim cos nowego, podchodze do niego w inny sposob. Moim zdaniem milosc Inmana do Ady byla naprawde wzruszajaca, gdyz rzadko spotykana przynajmniej w naszych czasach. Jak sie oglada taka milosc, to sie wierzy, ze ona jednak istnieje. Film bardzo realistyczny, wojna secesyjna, przeciez byla taka krwawa i bardzo dobrze, zostalo to pokazane. Aktprzy zagrali swietnie! Zwlaszcza naleza sie brawa dla Zellweger, w tej roli nie przypomina swoich innych bohaterek, takich jak niesforna Bridget :P Piekne zdjecia, krajobrazy i muzyka dodaja jeszcze nastroju. Film naprawde godny polecenia! Pozdrawiam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones