PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Jeżeli jest ci za wesoło, to polecam "Wzgórze Nadziei". Załatwi cię na parę dni.

Pawcio_filmaniak

Hahaha, co ty wiesz o przygnębiających filmach. Wzgórze nadziei to takie kino familijne.

ocenił(a) film na 10
Pawcio_filmaniak

Mnie załatwiło :/ Deprecha od wczoraj...

ocenił(a) film na 7
numynoza

coś w nim jest depresyjnego to fakt

Pawcio_filmaniak

Deprecha nastapiła u mnie tylko po jednym filmie, ale nie był to żaden melodramat dla małolatek.
Requiem dla snu.

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Którym jara się co druga nastolatka...

TonyMontana_fw

Nie, to nie ten film. pomyliło ci się ze Zmierzchem

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Nie pomyliło mi się ze Zmierzchem. Połowa małolatek to zagorzałe fanki Requiem, co wcale nie oznacza, że film musi być zły ( nie miałem okazji go zobaczyć, ale wielu niebędących małolatami znajomych wyrażała się o nim pochlebnie). Niemniej jednak film cieszy się sporą popularnością ( pokuszę się nawet o stwierdzenie, że jest modny) także wśród 13 - 16 latków, z powodów bliżej mi nie znanych (może to bożyszcze Jared Leto, jakże popularny ze względu na badziewną muzykę 30 sec. to Mars?).

TonyMontana_fw

Byćmoże faktycznie jest popularny za sprawą Leto, i to nim jarają się nastolatki, na pewno nie tym filmem, bo on nie jest do jarania się nim tylko od wskazania co poniektórym życiowych pułapek.Ważny film i to w sumie dobrze, że cieszy się popularnością wśród małolatów, bo to głównie oni są narażeni na pokusy.Ten film powinien być pokazywany w każdej szkole.

ocenił(a) film na 8
Detoksynator

Z racji tego, że podobają nam się podobne filmy, twoje słowa odbiorę jako zachętę do obejrzenie Requiem, co też mam zamiar uczynić przy najbliższej okazji.

TonyMontana_fw

Dla mnie to film kultowy, który trzeba zobaczyć, chociaż ciężki.Napisz jak wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones