PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Obejrzałam film do momentu, gdy Ada powiedziała do Inmana - "Nie chcę się rozstawać".Zegar wskazywał,że za jakieś 25 minut koniec filmu. Nie udało mi się jednak wytrwać do końca, za co pokutuję szczerym żalem...
Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć jak skończył się film , byłabym bardzo wdzięczna.Pozdrawiam.

faith_hope_love_peace

"Nie chce sie rozstawac"- rzekła Ada, po czym Inman rzekł , iz dla bezpieczenstwa muszą wracać oddzielnie. On poszedł z ojcem Ruby, a kobiety osobno. Gdy Ruby i Ada szły lasem, nagle jak spod ziemi wyrośli mężczyźni na koniach, okazało sie ze jest to Teague wraz ze swoimi ludźmi. Męzczyzna zasugerował iż ada i ruby pomogły dezerterom, za co musi je spotkac kara. rozpoczeła sie strzelanina. Kobiety ocalały, natomiast Inman ruszył na koniu za ostatnim z żyjącym już ludzi Teague'a. Zabił go. Chwile potem zaczął pluć krwią. Ada była zaniepokojona nie widząc co sie dzieje z jej ukochanym. PObiegła go szukac. Wtem ukazał sie obrazek, taki sam jaki ujrzała w studni: postac słaniająca sie na nogach idzie w jej strone, wokół latają wrony. Ada podbiegła do Inmana. zaczeła płakaac. on byl bardzo słaby. powiedziała: "kocham cie", inman zdązył tylko wydusic: "wrociłem". a chwile potem umarł...
nastepnie pokazane jest ujecie juz po wojnie, gdy poczęta przez Inmana, córka ma 6 lat. Ada jest szczesliwa wsród ruby, jej ojca, Maddy, Juniora. jednak nie ma chwili, godziny ani dnia, kiedy nie myśli o swoim ukochanym...
prosze bardzo:)

ladymilencja



Hmm...a więc to tak :) Dziękuję! :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones