PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

Czy w waszej ocenie ta rola naprawdę zasługiwała na oscara?
Była dobrze zagrana, ale raczej w konwencji komedii, niż czegoś głębszego, gdzie można pokazać
bardziej zróżnicowany warsztat aktorski. Na pewno zapada na długo w pamięć, niemniej nie do
końca mnie to przekonuje.

ocenił(a) film na 7
kaleenee

Dla mnie w tym filmie wiele zabrakło bo Jude Law i Kidman mogli zagrać lepiej, reżyser tez mógł to nieco inaczej pociągnąć. Niewykorzystany do końca potencjał

kaleenee

Były lepsze w tamtym roku od Zellweger, chociażby Patricia Clarkson, ale nie jest to jakaś wielka tragedia, przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 4
kaleenee

kreacje aktorów średnie, tak samo jak fabuła, wieje nudą...

kaleenee

Uważam, że Renee w pełni zasłużyła na Oscara. Ona nie była w tym filmie panią Renee Zellweger, na była TĄ Ruby! Nie grała, była! Takie kreacje aktorskie rzadko się zdarzają, ale mogę podać kilka przykładów, chociażby Brad Pitt w filmie 12 Małp czy W. Hańcza i W. Kowalski, którzy grali Kargula i Pawlaka. Bez postaci Ruby ten film wiele by stracił.

ocenił(a) film na 7
kaleenee

Moim zdaniem Renee nie zagrała 'oskarowo'. Moim zdaniem postać była sztuczna, wręcz przerysowana. Były złe i dobre momenty jej gry, ale ogólnie raczej kiepsko...

ocenił(a) film na 8
kaleenee

Bez jaj z tym oskarem dla niej... Juz lepiej zagral Law ale napewno tez nie "Oskarowo". Mam takie samo zdanie co @marta_wn rola Renee bardziej mnie draznila niz zachwycala, bo byla zbyt sztuczna...
Chociaz wg. mojej opini najlepsza gra aktorska w filmie nalezy sie Charlie'mu Hunnam'owi, ciekawa i intrygujaca postac bardzo dobrze zagrana :)
reszta filmu pomiedzy ocena 6/7

ocenił(a) film na 9
kaleenee

A właśnie według mnie to jedna z lepszych kreacji aktorskich jakie ostatnio widziałem, zaraz po obejrzeniu filmu momentalnie wszedłem zobaczyć co to jest za genialna aktorka!(żal się przyznać, ale nie znałem jej wcześniej :P). Nie wiedziałem również, że otrzymała oskara, ale jeśli to prawda to w pełni zasłużenie...

kaleenee

Jak dla mnie to do pojawienia się w filmie Ruby wszystko ciągnęło się jak smarki. On kocha ją a ona jego mimo że widzieli się 3 razy na krzyż. W momencie gdy wkracza Renee coś zaczyna się dziać. Ona nadała kolorytu tej dość nudnej historii o miłości. Renee taka przaśna :D

ocenił(a) film na 7
kaleenee

Uważam,ze Rene zasłużyła na Oscara.Jej kreacja ukazuje komiczną,groteskową postać,która w głębi duszy skrywa różne skomplikowane uczucia i emocje.Aktorka zaprezentowała ten wachlarz znakomicie.Przyznam,że do mnie przemawia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones