PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 932
oceny
7,5 10 1 55932
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

REWELACJA!!

ocenił(a) film na 9

Film jest świetny i nie zgadzam się z tym, że to kolejna "nudna superprodukcja". Chwyta za serce i pokazuje prawdziwa MIŁOŚĆ, ktora w dzisiejszych czasach rzadko sie zdarza. Jest cudowny!!!!

ocenił(a) film na 10
klaudia90210

Ten film był niesamowity.Bardzo mnie wzruszył.

ocenił(a) film na 9
aduska711

I mnie również. Naprawdę piękny i wzruszający, w dodatku ze świetną (przynajmniej dla mnie) obsadą :)

klaudia90210

Płakałam od momentu, gdy Inman siedział na koniu i patrzył się przez siebie tymi pustymi oczami i z jego ust wydobyła się krew ... i chyba z 3 godziny po zakończeniu. Przepiękny, wzruszający film. Jeden z moich ulubionych.

ajkowa

Obsada nie zła. Jednak jako całość, daleko temu filmowi do arcydzieł światowej kinematografii. Może zamiarem, reżysera było ukazanie, niesamowitej, pięknej i głębokiej miłości. Jednak dla mnie, zupełnie nie uzyskał tego efektu.
Wzruszający? Daleka jestem od takiej opinii.

ocenił(a) film na 10
klaudia90210

zgadzam się - film rewelacyjny! tylko zastanawia mnie jedno - troche to banalne - dlaczego w przedostatniej scenie, ranny Inmann zszedł z konia i szedł później pieszo?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones