PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

drugi raz oglądałem WN. i choć doskonale wiedziałem jak to wszystko się skończy to w trakcie cały czas miałem nadzieje, że bedzie szczęśliwe zakończenie... to właśnie sprawia, że ten film jest taki wyjątkowy
pozdx...

wolciu89

Oglądałam ten film pierwszy raz, ale... poruszył mną całą. Miałam nadzieję, że będą razem, byłam nawet pewna, bo tak zazwyczaj bywa w filmach, i się pomyliłam. Z pewnością jest wyjątkowy.

doncia32

ja tez pierwszy raz ogladalam. piekny, do samego konca mialam nadzieje.. lecz nie wszystko potoczylo sie tak jak myslalam..
piekne.

martitka16_3

Mi rowniez sie bardzo podobal - wogole cenie sobie dramaty ; }

npi2000

Tez juz kiedys ogladalam 'zwgorze nadziei'. ale uswadomilam to sobie tak gdzies dopiero w polowie filmu :p niestety zakonczenie tez pamietalam wiec nie wywarlo to juz na mnie takiego wrazenia jak za pierwszym razem..
Film piekny. Jeden z moich ulubionych. W ogóle filmy o tematyce wojny sensacyjnej sa wyjatkowe :)

ocenił(a) film na 9
leeloo1414

"W ogóle filmy o tematyce wojny sensacyjnej sa wyjatkowe :)"- wojny sensacyjnej?? A to dobre! A może secesyjnej??

wolciu89

Ja również oglądałam "Wzgórze..." po raz drugi. I chyba dopiero teraz doceniłam ten film. Skoczył o oczko w górę :) czyli na 8. Kidman zagrała zjawiskowo. Jude Law, za którym nie przepadam jako człowiekiem, też stworzył ciekawą rolę. Dziwi mnie jednak Oscar dla Zellweger,która była, owszem, - dobra. W tym wypadku statuetka bardziej należałaby się Nicole.
No i fantastyczna muzyka.

No_5

Zgadzam się z przedmówczynią ;) Wg mnie też Oscar należałby się Nicole, która zagrała po porostu oszołamiająco. Ja również oglądałam ten film po raz drugi i tez miałam nadzieję na dobre zakończenie. jednak kiedy Inman umierał a Nicole krzyknęła tylko "No" łzy same pociekły. Ten film trafia prosto w serce.

agnavi

tom_elk lol ale gafe strzelilam... xD No jasne ze secesyjnej.. :D Dzis mam jakis zakrecony dzien --> Mysle jedno pisze drugie :D

A co do Oscara to wedlug mnie sluszny :)

leeloo1414

Moim zdaniem także zasłużony. ;-) A tą "wojną sensacyjną" to mnie rozwaliłaś. ;o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones