PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33597}

Wzgórze nadziei

Cold Mountain
7,5 55 949
ocen
7,5 10 1 55949
6,3 11
ocen krytyków
Wzgórze nadziei
powrót do forum filmu Wzgórze nadziei

wspaniały! polecam!

ocenił(a) film na 10

film obejrzałam jednym tchem! wspaniały, wzruszający, subtelny, romantyczny... po prostu piękny!

ocenił(a) film na 10
judmar

tez tak sądzę, chociaż nie lubię zbytnio filmów z Nikole Kidman. Ciekawe czy książka jest fajna?? ('Zimne wzgórza')

ocenił(a) film na 8
Wiolkaaa

Ksiązka jest swietna, czytałem :) Niewiem czy lepsza od filmu, ale napewno więcej jest informacji co do przeszlosci bohaterow i reszty :) I film i ksiazka to dla mnie arcydziela.

czester

Nigdy książki nie czytałam i nawet nie wiedziałam, że taka istnieje! Chyba ją przeczytam, bo film był super. Oglądałam dosyć dawno temu i szczególnie zakończenie utkwiło mi w pamięci...

judmar


No fajny, zgadzam sie

ocenił(a) film na 9
judmar

tak, świetny film. dziś w TVP2 o 21:05!!! polecam!!!
pozdx

wolciu89

rewelacyjny film, widziałam go juz drugi raz ale i tym razem (pomimo tego że znałam już rozwój wydarzeń) mnie zachwycił..
Piękna historia miłości, bardzo realistycznie ukazana tęsknota za ukochaną osobą. Może to zabrzmi banalnie ale gdy widziałam go po raz pierwszy pomógł mi przetrwać syt dłuuuugiej rozłąki z osobą, którą też ledwo co znałam ale mimo to postanowiłam zaryzykować i zaczekać.... ten film dał mi nadzieję że warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones