PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697341}
7,2 12 556
ocen
7,2 10 1 12556
X Y: Równanie szczęścia
powrót do forum filmu X+Y: Równanie szczęścia

Film wykonany bardzo dobrze, główny bohater naprawdę wspaniale odgrywał główną rolę. Film ukazuje osoby, które cierpią na zespoły autystyczne oraz osoby z konkretnymi zachowaniami jakimi się charakteryzują, pasjonujące się matematyką kolorami i kształtami. Muzyka w filmie jest umiejętnie dobrana. W filmie osoby z autyzmem są pośród osób bez autyzmu. Oglądając film żal mi było chłopaka jak i matki...matki ze względu na to, że w zasadzie sama musi sobie ze wszystkim radzić a syn jej w tym nie pomaga natomiast chłopaka dlatego, że mimo, iż odnosi duże sukcesy nie jest zbyt z nich zadowolony co odzwierciedla jego autystyczny charakter. Film zakończył się w sumie zaskoczeniem z mojej strony bo myślałem iż chłopak zwyczajnie napisze tą olimpiade i zajmie 1 miejsce ale skończyło się zupelnie inaczej...rozmową z matką po której widać, że syn chyba wynosi z niej jakąś lekcje o życiu. Może właśnie takie zakończenie jest...lepsze??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones