PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 951
ocen
7,4 10 1 166951
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Obejrzałem całą trylogie i chyba cos przeoczyłem, bo W Ostatnim Bastione Magneto traci swą moc, a tu ją znowu ma . Liczę na jakieś sensowne wytłumaczenie

Maqwy_96

Lek na mutację działał tylko przez jakiś czas. Więc po jakimś czasie wszyscy mutanci odzyskali swoje moce. Ale nie na długo, bo pojawiły się Sentinele

ocenił(a) film na 8
LordVader345

Ok dziękuje za tą informację, a pytanie jeszcze jedno . Skąd to wiesz ?

Maqwy_96

Bo znam się-uważnie czytam komiksy i oglądam filmy, czytam też niektóre rzeczy w internecie ;)


Jeszcze jakieś pytania? Bo jeśli masz jakieś pytania do filmów X-Men zawsze odpowiem ;))

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Skoro odpowiesz na każde to ja również mam pytanie. Właśnie jestem w trakcie oglądania i patrze a tu się pojawia profesor Xavier o_0 Przecież on zginął w ostatniej części..coś przeoczyłam?

ocenił(a) film na 7
LordVader345

No i jeszcze pojawia się Magneto i sobie rozmawiają w najlepsze...Chryste, na bank coś przeoczyłam :(

Maqwy_96

Pod sam koniec filmu jest scena z Magneto, gdy przyjrzysz się jej uważnie zobaczysz, że Magneto lekko porusza metalowym pionkiem, używając mocy.

ocenił(a) film na 8
Maqwy_96

Jak obejrzysz OB jeszcze raz, to na sam koniec filmu, albo po napisach końcowych, była scena jak Magneto siedzi przy szachownicy i pionek delikatnie się porusza. Sugerowało to, tak jak LordVader345 napisał, że mutanci odzyskają swoje moce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones