PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630808}

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

X-Men: Days of Future Past
7,4 166 957
ocen
7,4 10 1 166957
7,1 25
ocen krytyków
X Men: Przeszłość, która nadejdzie
powrót do forum filmu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Ktoś może wyjaśnić jakim cudem Alex Summers, młodszy brat Scotta, znalazł sie w tych czasach, prawie 50 lat przed obecnymi czasami. Albo jak mógł pojawić się młody Quicksilver, skoro przy takim obrocie spraw Magnetu musiałby spłodzić go w wieku mniej więcej 18 i na domiar tego występując w Avengers ta sama postać musiała by mieć z 60 lat. I jeszcze jedno zastrzeżenie jak mogli uśmiercić kogoś kto w uniwersum Marvela jest uważany za nie śmiertelnego, mówię o Azazelu który był również biologicznym ojcem Kurta Wagnera którego matka była Mystique, więc jeśli on miałby się urodzić musieli by to zrobić po wydarzeniach na Kubie i przed wydarzeniami w 1973 a w filmie tak jakby jest zaznaczone że wtedy spotykała się z Magnetem. Więc pytam skoro ci co nad tym pracują są fanami serii czemu nie trzymają się tak prostych faktów.

ocenił(a) film na 10
demonet

oryginałów

demonet

1.Widocznie Singer tego nie wyjaśnił. I ma to gfzieś. Może Apocalypse wyjaśni?
2.Avengers i X-Men to inne uniwersum...
3. A skąd wiadomo bo nie pamiętam

LordVader345

poczytaj kim byli wszyscy członkowie Avengers, niektórzy z nich byli z x-men np. Wanda i Pietro Maximoff, Wolverine, Bestia, Storm członkami Avengers byli również Fantastic Four, spider-men i wiele innych i było to wspólne uniwersum Marvel Earth-616. A co ma być wiadome wystarczy być fanem gatunku i w trakcie oglądania zobaczysz niespójności

LordVader345

Niektórzy z X-Men byli członkami Avengers ponieważ to jest to samo uniwersum Earth-616 http://marvel.wikia.com/Earth-616. Inie tylko X-men byli w tych szeregach Fantastic Four również, więc można uznać że filmy X-Men, Avengers, Spider-men, Kapitan Ameryka, Strażnicy Galaktyki i tym podobne łączą się w jedno. A co do punktu 3 nie wiem o co chodzi, według mnie wystarczy tylko trochę zagłębić się w świat Marvel by dopatrzyć się wielu błędów, ale o dziwo głównie przy X-Men.

demonet

2.chodziło mi o filmy.
3. Chodzi o Azazela

LordVader345

Kiedy Mystique przeglada wyniki autopsji widac tam poszczegolne postacie np. Angel i Azazela. A jest wiadome ze on jest niesmiertelny i ze jest ojcem Kurta. Ps. Nie jestem facetem

demonet

A Angel przeżył?
Ok

LordVader345

chodzi o Angel Salvadore, kobieta z x-men pierwsza klasa ,ktora powinna przezyc poniewaz potem miala 2 synow i jedna corke.

demonet

Aaa.

demonet

Co mi odpisałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones