7,2 197
ocen
7,2 10 1 197
120
chce zobaczyć
{"type":"film","id":116473,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Yeh+Dillagi-1994-116473/tv","text":"W TV"}]}
Yeh Dillagi
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Sapna zazdrości urozmaiconego i wygodnego życia rodzinie Saigal. Jej ojciec pracuje dla nich jako szofer. Rodzinę tworzą Bhanupratap, jego żona Shanti i synowie Vijay i Vikram. Vijay to abstynent prowadzący rodzinny biznes, a Vicky to podrywacz, kobieciarz i pijak. Spotkanie z Sapną zmusza syna marnotrawnego do zmiany sposobu życia. KiedySapna zazdrości urozmaiconego i wygodnego życia rodzinie Saigal. Jej ojciec pracuje dla nich jako szofer. Rodzinę tworzą Bhanupratap, jego żona Shanti i synowie Vijay i Vikram. Vijay to abstynent prowadzący rodzinny biznes, a Vicky to podrywacz, kobieciarz i pijak. Spotkanie z Sapną zmusza syna marnotrawnego do zmiany sposobu życia. Kiedy mówi on rodzicom, że zamierza poślubić córkę szofera, jego matka nie zamierza tego nawet rozważać. Vijay próbuje wyjaśnić wszystko i również zakochuje się w dziewczynie. Ich matka pozostaje nieugięta, nawet gdy Sapana wraca po latach jako znana modelka. Vicky jest zdruzgotany, gdy dowiaduje się, że brat jest jego rywalem w miłości. Vijay musi się poświęcić swoje uczucia dla dobra brata, jednak czy Sapna właśnie tego chce?

Yeh Dillagi zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.