PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33245}
1,4 14 940
ocen
1,4 10 1 14940
Yyyreek Kosmiczna nominacja
powrót do forum filmu Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja

Jak w temacie czy istnieje coś gorszego niż film "Yyyreek kosmiczna nominacja". Oczywiście oprócz "Gulczas a jak myślisz". Ja osobiście nie znam nic co mogło by się poziomem głupoty z tym czymś równać może jednak ktoś zna\widział coś takiego?

użytkownik usunięty
widelec

Nie istnieje nic gorszego.

ocenił(a) film na 10

Znacznie gorsze filmy to "Potop" i "Krzyżacy' .

ocenił(a) film na 1
gosiagosia333

Nie no to dość kontrowersyjna odpowiedź, z którą śmiem się nie zgodzić.

ocenił(a) film na 1
widelec

Zanim jej odpowiesz zobacz co ma w ulubionych. Ja dostałem stanów lękowych.

ocenił(a) film na 1
Sanderus

Ekhm to całe konto to chyba jakaś jedna wielka akcja prowokacja. Esmeralda, Plebania, Gulczas... Nie to musi być prowokacja. Prawda? Musi, proszę!!!!!

widelec

Prowokacja, i to marna.

Sanderus

Też sprawdziłem te "ulubione" :D Przy okazji troche piwa mi się wylało z wrażenia :/ f*ck

ocenił(a) film na 1
Sanderus

Nie wolno takich rzeczy ludziom sugerować:). Będę się teraz bał mijanych na ulicach ludzi.

ocenił(a) film na 1
bnch

Jeżeli chcesz się przestraszyć ponownie polecam użytkownika smalczyk130. Jest tu gdzieś poniżej. Szok gwarantowany. Masz tu próbkę jego możliwości: "Coś się chyba filmebowi gruuubo pomyliło, bo przecież główną role grał Tom Hanks." To napisał o filmie Skazani na Shawshank. Dobrej zabawy życzę.

gosiagosia333

Hahahahaha, dobry żart xD Że też Ci się chce prowadzić fikcyjne konto... Podziwiam xD

gosiagosia333

ku*rwa, co to jest? boże jak ona filmy ocenia to... już sam nie wiem co

gosiagosia333

"Skazani..." 1/10, "Kill Bill" 1/10, "Pulp Fiction" 1/10 ... dlaczego się takich nie banuje?

adeck92

Bo Bóg robi se jaja z ludzi na każdym kroku stwarzając takich "znawców" kina. Tak. Bogowi musiało się cholernie nudzić.

watza

:lol: Dobre.

watza

BOGU czy BOGOWI?

Tom_Excited

obie formy są poprawne

ocenił(a) film na 2
gosiagosia333

mam tylko nadzieje że na zdjęciu to nie Ty bo się prawie spaliłem jointem ;] buahaha

gosiagosia333

Trolling zawsze na probsie!!!

ocenił(a) film na 1
widelec

Ten sam rezyser ma na koncie jeszcze gprszy film : 2008 Pora Mroku

użytkownik usunięty
widelec

to najgorszy film świata a raczej jeden z najgorszych bo nie zapominajmy o Gulczas a jak myślisz, Porze mroku itp. A profil gosiagosia333 to chyba taki upierdliwy żart. Jakby ktoś z przekory wybierał filmy źle ocenione przez krytyków publiczność i ogólnie uznane za złe celowo oceniał wysoko "dla jaj"

ocenił(a) film na 1

To chyba faktycznie jakiś żart bo nawet jeśli ktoś taki istnieje to nie sądzę aby się do tego przyznawał.

ocenił(a) film na 1

Teraz jestem pewny że to prowokacja. Nikt normalny nie miałby mroczków jako ulubionych aktorów. Zrobił sobie ktoś niezłe jaja.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gosiagosia333

czy wiesz ze skala ocen jes OD 1 do 10 a nie tylko 10 i 1? 10 to arcydzieło a 1 to najgorszy syf jaki ogladalas, jak mozna ocenian kazdy film tylko na 10 lub 1? i na dodatek dobre filmy oceniasz na 1 a jakies gnioty na 10. ile ty masz lat dziecko?

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

Mam 40 lat i jestem dumna z tego,że mam odwagę pisać o tym co mi się podoba a co nie

ocenił(a) film na 1
gosiagosia333

Nie ściemniaj. Nie istnieją takie bezguścia. Swoja drogą mieć w ulubionych najgorszą padlinę jaka powstała, a o "Krzyżakach" napisać że to największa kupa gówna to naprawdę odważna prowokacja.

ocenił(a) film na 1
Sanderus

GORZEJ w ocenianych aktorach znalazłem wśród tych frajerów (Małaszyński, Zakościelny, Mroczki i inne pierdoły) porządną postać Clinta Eastwooda z oceną 1/10,
ale najbardziej wku**iło mnie to, że nad nim był ten pajac Robert Patafian czy Pattinson z oceną 10/10 :/

użytkownik usunięty
Sanderus

Ty sobie nawet nei wyobrażasz jakie ludzie mogą mieć gusta. U mnie w pracy jest taka panna ma grubo po trzydziestce, a najlepsi aktorzy dla niej to bracia Mroczkowie, najlepsza aktorka Kasia Cichopek, piosenkarz wszechczasów to Justin Bieber, najlepsza komedia wszechczasów to dla niej własnie Yyrek , też mówiła , że Krzyżacy i Potop to ostre gówna. W ogóle wszystko to co jest uznawane jako klasyki kina to dla niej nie są filmy, a coś jej powiesz to aż piany dostaje mało się z pięściami nie rzuci . Mnie nic nie jest w stanei zaszokować, jeżeli chodzi o ludzkie gusta .

ocenił(a) film na 10
gosiagosia333

ja tez ta komedie uwazam za jedna z najlepszych tak jak amerykanskie to Scary mowi to polskie to i gulczas a tak na marginesie na zdjeciu wygladasz troszke starzej pozdro

użytkownik usunięty
gosiagosia333

Mi natomiast wstyd, że oceniłaś HP na 10/10, jestem fanem serii, i uważam że wrzucenie jej do jednego worka z tym gównem jest skandaliczne!

gosiagosia333

rzeczywiście, trzeba mieć odwagę... by dać ludziom powód do linczu

ocenił(a) film na 1
gosiagosia333

puknij sxie w ten pusty sagan

gosiagosia333

A jednak czasami milczenie jest złotem......

gosiagosia333

Odzwierciedla twoją wrodzoną inteligencje danie "Forrest Gump" 1/10

użytkownik usunięty
Sanderus

A jaka ona jest wulgarna. Mimo wszystko mam nadzieje ze to prowokacja.

użytkownik usunięty

Ale mam z tego banie że ja pierdole. Według niej to powinniśmy ubóstwiać mroczków a nienawidzić Clinta Eastwooda. Niewiem czy komuś by sie chciało robić taką prowokacje :/.

widelec

Od samego patrzenia na jej ulubione filmy dostałem wrzodów na oczach, nie mówiąc już o tym, że Forrest nie poczęstowałby jej zdechłą krewetką po rozmowie na ławeczce przystankowej.

Demogorgon91

Clark Gable za to by z tej ławeczki ją podwiózł :P

ocenił(a) film na 1
widelec

Chyba to jest na ostatniej pozycji FW, a Gulczas na przedostatniej.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Ostatnio pojawiła się konkurencja w postaci "biografii" tej dziewczynki... Justynki czy jak jej tam.

ocenił(a) film na 6
widelec

Oczywiscie np Remis Dom smierci,Rys

ocenił(a) film na 2
widelec

Może nie gorszy, ale równie słabym filmem jest FENOMEN. Yirek i Gulczas to naprawdę najsłabsze filmy jakie widziałem, ale poza kilkoma wyjątkami grali w nich amatorzy, a scenariusz i cały obraz powstawał za psie pieniadze, w pośpiechu, i na kolanie. W FENOMENIE natomiast, to zawodowi aktorzy odwalają graniczącą z żenadą amatorzczyznę.

ocenił(a) film na 3
widelec

Słabsze jest zdecydowanie japońskie "Dark Water", które miałem nieprzyjemność oglądać wczoraj. Jeszcze inne kiepskie produkcje to "Bułgarski pościkk" (obejrzyjcie i sami oceńcie), "Nieodwracalne", "V jak Vendetta". Jeszcze kilka filmów by się znalazło.

A Yyyyrek moim zdaniem to nie najgorszy film. Miejscami zabawny, podoba mi się kontynuacja Gulczasa. Ale tak to jest, że ludzie są uprzedzeni do jakiegoś filmu i oceniaj zanim obejrzą. Taka spirala debilizmu.

Macie listę kilku słabych produkcji w pierwszym akapicie, myślę, że z większością tytułów się ze mną zgodzicie.

ThePanB

v jak venndeta jest zły? ŁO matko.

ocenił(a) film na 1
uFGoogle

Owszem. Lewacki film dla pedziow w koszulkach z che.

ocenił(a) film na 3
uFGoogle

Trudno nazwać "V jak Vendetta" dobrym filmem. Jeżeli ktoś w życiu widział z 10-20 produkcji to może mu się spodoba, bo wybuchy są ładne i możesz krzyknąć kaboom. Ale dla kogoś obytego w kinematografii ten film to totalna klapa. Komiksu nie czytałem więc nie wiem czy jako ekranizacja był zjadliwy, ale z reguły wiem, że książki są lepsze.
Film mnie wynudził na śmierć. Akcja tak idiotyczna, że trudno się koncentrować na fabule. O ile możemy nazwać ten zlepek scen fabułą. Dodatkowy minus to "przesłanie" jakie niesie ten film. Zgoda, niech już wielu fanatykom tego filmu będzie, film ma przesłanie (wtórne rzecz jasna), ale w porównaniu do Roku 1984 jest to tak spłycone i prymitywne, że o przekazie nie ma tutaj mowy.
Jeżeli miałbym wybierać co obejrzeć Yyyrek czy "V jak Vendetta" zdecydowanie wybieram Yyyrka ten film jest o cały level wyżej. Nie jestem oczywiście fanem tego filmu, widziałem go raz i starczy:). Ale istnieje skala ocen drogie dzieci, mamy od 1 do 10. Ale widzę, że tutaj przydałoby się tak jak na YouTube + i -.

Jeżeli myślicie, że gorszych filmów od tego nie ma, to zapraszam na mój profil... choćby ostatnio oglądane filmy takie jak: "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia". Daleko nie trzeba szukać.

ocenił(a) film na 2
ThePanB

wiesz Bułgarski pościkk jest amatorskim filmem kręconym dla jaj ciężko go nazwać dziełem komercyjnym

widelec

Kac Wawa (dla niewtajemniczonych polski plagiat Kac Vegas z Szycem w roli głównej) ma szansę byc gorszym od Yyyrka.

ObiWanKenobi444

Ten sam poziom.

ocenił(a) film na 1
ObiWanKenobi444

Prorocze słowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones