PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33245}
1,4 14 940
ocen
1,4 10 1 14940
Yyyreek Kosmiczna nominacja
powrót do forum filmu Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja

Jak w temacie czy istnieje coś gorszego niż film "Yyyreek kosmiczna nominacja". Oczywiście oprócz "Gulczas a jak myślisz". Ja osobiście nie znam nic co mogło by się poziomem głupoty z tym czymś równać może jednak ktoś zna\widział coś takiego?

Marac

Hehe, no już taki wróżbita Maciej ze mnie, tylko szkoda że tak nie trafiam z numerami totolotka. Ale swoją drogą, jak już usłyszałem, że powstanie polskie Kac Vegas i to z Borysem Szycem, do tego z takim tytułem, to już wtedy pomyślałem, że wyjdzie z tego syf. Chociaż nie przypuszczałem, że okaże się to aż taką katastrofą.

ocenił(a) film na 1
ObiWanKenobi444

No z komentarza wynika, że właśnie myślałeś, bo przecież Yyyrek ma najniższą ocenę. :)

ocenił(a) film na 1
widelec

mysle ze nie, ten jest najgorszy ze wszystkich filmow jakie widzialem, a widzialem duzo bardzo zlych filmow i konkurencja jest spora

użytkownik usunięty
El_Magiko

To może oglądnij kiedyś dobry film,bo trafiasz na kiepskie

ocenił(a) film na 1
widelec

myślę że kac Wawa przebije to coś..

widelec

Tak ... KAC WAWA :-)

tomy_m

dokładnie:P

tomy_m

kac wawa przebija na łeb yyyrka, bo w kac wawa grali ci których dobrze znamy

ocenił(a) film na 2
Ksiezycowka

Ale goni twardo z oceną .
Obecnie 1,6.

ocenił(a) film na 1
widelec

"Kac Wawa" ma bardzo zbliżoną ocenę...

ocenił(a) film na 1
widelec

Gorsza jest tylko "Kac Wawa".

ocenił(a) film na 4
czuczulka

Projekt dziecko i 6 dni strusia

widelec

Gulczas to dobre kino teraz. Odpada z czołówki przez Kac Wawę.

ocenił(a) film na 1
widelec

KAC WAWA nie jest nawet filmem i spada ,bedzie gorszy,jeszcze kilka jedynek

użytkownik usunięty
edsed

Głupoty piszecie. Dla mnie spoko filmik a rola siary na stacji benzynowej przebija wszystko. Gulczas też kozak jak dla mnie a o Kac Wawa to już sie nie wypowiadam dla mnie to trzeba w ogóle nie miec poczucia humoru zeby się nie śmiać na tych filmach

troll

ocenił(a) film na 1
Cililing

Nie do końca. Wg mnie Gulczas to najlepszy film z tych złych. Nawet trochę śmiechu. Yyyreek zdecydowanie gorzej, ale uśmiechnąć się kilka razy można. Kac Wawa mnie w ogóle nie śmieszyła, ale wierzę, że są ludzie, którzy lubią takie poczucie humoru. Smalczyk tak to napisał, że nie wiadomo czy Kac mu się podoba czy nie. Na pewno chwali Gulczasa i Yyrkaa.

zulombo

moja wypowiedz dotyczyla caloksztaltu smalczyka, nie tylko tej jednej wypowiedzi :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

troll

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

troll

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

ocenił(a) film na 1
Cililing

Hmm, teraz potrafię Ci uwierzyć w kwestii tego trollowania :D

zulombo

Cóż, widocznie koledze smalczykowi zaczyna przeszkadzać to, że ma po 50 powiadomień na fw.Tylko że to on sam stwierdził, że jak nie lubi jakiegoś reżysera to wystawia mu z góry same jedynki za każdy film bez oglądania, bo
"Przykładowo ja jak nie lubie jakiegoś reżysera to wyszukuje wszystkie jego filmy i wszystkim daje jeden, nic dziwnego skoro nie lubie jakiegoś gatunku to wszystkim filmom z tego gatunku muszę wystawić jedynki, normalna rzecz"
" według mnie każdy pownien tak robić, jest to normalne, skoro czegoś się nie lubie trzeba to deptać i niszczyć ."
(http://www.filmweb.pl/film/Psychoza-1960-1321/discussion/Filmy+Hitchocka+to+jed na+wielka+żenada+!!!,2178436)
Skoro nie lubię osoby "smalczyk130" to mimo to zamierzam iść wg jego instrukcji. Widać to działa, bo już leciały w moją stronę hejty "twój stary" :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

troll

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

Cililing

Widzisz trolle na jawie? Masz jeszcze szansę - idź się leczyć. Hej.

Cililing

Dlaczego tak sądzisz? Uzasadnij swoją wypowiedź. A może ty chcesz tylko go obrazić. Dlaczego to robisz? Dlaczego używasz wulgarnych słów albo bezpodstawnie oskarżasz ludzi o niestworzone rzeczy. Ktoś nawet policzył że już jakieś 1000 "troli" znalazłeś tutaj. A może to ty jesteś właśnie trolem. Przeszkadzasz w dyskusji. Obrażasz. Wyluzuj. Nikt ci tutaj nie zagraża. Nawet jeżeli jesteś chory jak sugerują inni to nie usprawiedliwia cię to ani trochę? Potrafisz powiedzieć dlaczego obrażasz innych użytkowników forum?

widelec

kac wawa i yyreek były kręcone przez twórcę reklamy biedronki. Widać rękę "mistrza" w tych "dziełach". Oscar za całokształt twórczości murowany.

A ja się tak na marginesie pytam: Jak ja się w ogóle znalazłem na stronie tego filmu???

widelec

"Gulczasowi" dam dwa punkty. Jeden za cycki, drugi za motory. Grozba seansu YYYereka, skutecznie dziala na moje dziecko, kiedy nie chce zrec owsianki, a ze naklonic je do niej, niemalze graniczy z cudem, to bez cienia watpliwosci daje dziesiec.. Odjalc jednak musze 3 punkty za debilizm, zarowno moj (ze sie dalem naklonic na seans) jak i rezysera, za caloksztalt.
Suma sumarum - otrzymujemy 7. Tyle razy niech sie kazdy zastanowi, zanim zdecyduje sie uraczyc tym arcydzielem kinematografii

ocenił(a) film na 5
widelec

TAK

http://www.filmweb.pl/film/Melbourne-1896-120706

ocenił(a) film na 1
widelec

ciacho jest dużo gorsze od Yyyrka. Tutaj chociaż dzięki Rewińskiemu czasem można się uśmiechnąć, a w "Ciachu" prócz sceny z Kononowiczem nie ma nic.

zulombo

Tak istnieje gorszy film: "Księżniczka Marsa" z 2009 roku - dostał ode mnie 0/10
Yyyreek dostał 1/10 za to że scena z tymi agentami w hotelu przyprawila mnie o uśmiech na twarzy :)

ocenił(a) film na 1
transformers567_fw

a mi Księżniczka Marsa nawet się podobała. Dałem 5/10

widelec

Killer pussy, najgorszy szit jaki w życiu widziałem.

widelec

http://www.filmweb.pl/film/Erotyczne+Noce+Żywej+Śmierci-1980-110183 - mój faworyt :)

ocenił(a) film na 2
Kriss_11

Raz widziałem gorszy film niż Yreek.To mój znajomy nagrał telefonem komorkowym psa srajacego pod drzewo.Nic wiecej nie przychodzi mi do głowy.

ocenił(a) film na 4
widelec

Śmieszą mnie takie rankingi na najlepszy/najgorszy film. Nie istnieje obiektywnie najgorszy ani najlepszy film. Nikt nie obejrzał wszystkich filmów jakie powstały a nawet gdyby to zrobił i wskazałby najlepszy i najgorszy to byłaby to skrajnie subiektywna ocena. Prędzej można pokusić się o ranking dotyczący węższej grupy filmów np. najśmieszniejszy (dotyczy praktycznie tylko komedii) albo najbrutalniejszy (gore i może niektóre dramaty) choć nawet to jest niewykonalne w sposób obiektywny. A odpowiadając na pytanie z tematu, tak, moim zdaniem jest sporo gorszych filmów. Część z nich to filmy niszowe, o których większość nawet nie słyszała; np. Vase de noces - najgorsze ścierwo jakie obejrzałem, gdybym miał wskazać najgorszy film z tych które widziałem to wybrałbym właśnie ten; na FW ma jednak średnią 3,3 przy chyba około 30 głosach. Poza tym niedawno obejrzane przeze mnie Das Komabrutalle Duell - bezmyślna, krwawa rąbanka przez 80 minut - ładna średnia 6,0 ale chyba przy 7 (!) głosach, więc jak to porównywać z "Yyyreek..." który ma ponad 10 tysięcy głosów. Z bardziej znanych filmów (takich nie niszowych) wskazałbym Gummo - film ze średnią 7,3 (!) i sporą ilością głosów ale według mnie to coś zdecydowanie gorszego od Yyyrka. Podaję te konkretne przykłady żeby pokazać że takie dyskusje nie mają sensu, nie da się wskazać obiektywnie najgorszego filmu, można co najwyżej wskazać film z najniższą średnią, a to nie to samo.

widelec

Polecam film Mamut z 2006 roku.

ocenił(a) film na 1
widelec

Birdemic jest jeszcze gorszy.

widelec

Istnieje : ) jeżeli chodzi o najgorszy polski film moim zdaniem jest to Disco Polo, a najgorszy zagraniczny to Vicky Cristina Barcelona. Oba filmy to jak mówi Tomasz Raczek "nowotwory"

ocenił(a) film na 7
widelec

Jest lepszy od "Gulczas...". O wiele mniej wątków, całkiem nieźle bawi, uczestnicy z Big Brothera grają nie najgorzej. Słyszałem, że najgorszy polski film to "Kac Wawa", ale go nie oglądałem. Gorzej jednak jeśli jakiś dobry film się zestarzeje, jak na przykład "Kiler" Machulskiego.

ocenił(a) film na 6
widelec

To jest gorszy o kobiecie która zabija cyckami
http://www.filmweb.pl/film/Deadly+Weapons-1974-179762

widelec

Jeśli chodzi o naszego krajowe kino to "Drzewa" są gorsze.

Lukasz_Broda

The Room

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones