PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 234
oceny
7,9 10 1 342234
7,3 42
oceny krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz
ocenił(a) film na 7
Immortal_Stasin

Nie rozumiem skąd te zachwyty...

Immortal_Stasin

http://pl.wikipedia.org/wiki/Frank_Abagnale

Nie chce mi się szukać bardziej ambitnych źródeł. Jak nadal nie wierzysz, polecam wpisać jego nazwisko w google i sobie poczytać.

Wszystko jest możliwe, gość po prostu ma wysokie IQ i potrafi to dobrze wykorzystać. Wszystkie jego zdolności i pomysły się w tym zawierają + odrobina szczęścia.

Film na faktach i to by było na tyle. Ale przyznaje - jak udawał prawnika to też wymiękłem i nie mogłem w to uwierzyć. :P

ocenił(a) film na 7
Binek7

Może przesadziłem z tą niską oceną, film przyjemnie się oglądało, ale koleś miał nieprawdopodobne szczęście, aż trudno uwierzyć, że udało mu się oszukać tylu ludzi.

Immortal_Stasin

Lata 60te XX wieku, system zabezpieczeń w USA ledwo wyszedł z pieluch. Gdyby nie Frank i era technologiczna byłoby tak samo.

ocenił(a) film na 8
Binek7

nie tak do końca - przeczytaj sobie książkę Franka W.A. - prawnik udawał można powiedzieć "w pewnym sensie" przez 6 tygodni 3 razy zdawał egzamin umożliwiający mu bycie prawnikiem... i uczył się i zdał go na prawdę - więc jakieś jednak pojęcie miał... skoro go komisja przepuściła

Immortal_Stasin

Wszystko jest możliwe, wystarczy być inteligentnym, przekonywującym --> sposób na ludzi oraz znać słabości technologii --> sposób na system.

Immortal_Stasin

O MATKO! W FILMIE JEST NIE PRAWDA! JA ZAWSZE MYŚLAŁEM, ŻE FILMY MÓWIĄ TO CO SIĘ WYDARZYŁO NAPRAWDĘ! SZOK!

Immortal_Stasin

Bo Zombieland to to nie jest bajka (9 twoja ocena tego sh!tu). Jeżeli ktoś ocenia takie ścierwa jak "Przygoda na Alasce" (10) "Bejsbolo - kosz" (10) "101 Dalmatyńczyków" (9) "Zakręcony" (9) "Nie wierzcie bliźniaczkom" (9) "Świadek bez pamięci" (9) "Trzech facetów z Teksasu" (9) "RRRrrrr!!!" (9) większymi ocenami niż "Incepcja" (8) i ścierwo "Jaja w tropikach" ocenia tą samą oceną co "Incepcja" to każda wypowiedź takiej osoby to jest BIG JOKE + seriale ocenione przez ciebie m.in "Na Wspólnej" "Rodzinka PL" "Xena: wojownicza księżniczka" "Kobra - oddział specjalny" na 10 a "M Jak Miłość" na 9 to to już jest maksymalna skala IDIOTYZMU :) Więc ludzie nie ma co się dziwić jakie głupoty wypisuje Immortal_Stasin aka. Kacper Stasinowski

ocenił(a) film na 7
Alaric_Saltzman

Wiesz o mnie więcej niż ja sam, że też chciało Ci się to sprawdzać... Ja oceniam filmy i seriale tylko według swojej indywidualnej opinii a nie wg skali innych, typu: arcydzieło-średniak-gniot. To, że jakaś grupa ludzi uzna dany film za arcydzieło czy "ścierwo" nie znaczy, że muszę myśleć tak samo. W skrócie: gówno mnie obchodzi Twoja opinia na temat moich ocen ;)

Immortal_Stasin

I już bulwers Immortala :D Nie chodziło mi o nazwy ocen tylko o to że między 4 a 10 to duża przepaść a M jak Miłość i Na wspólnej to akurat "gnioty" na poziomie inteligencji pneumokoków z porównaniem do Incepcji czy Złap mnie jeśli potrafisz. Plus film oparty na faktach nazywasz "bajką" a Zombieland oceniasz na 9. a każdy wie że to dno o Zombie no chyba że fascynujesz się ameryką to zrozumiem twój tok myślenia

ocenił(a) film na 9
Alaric_Saltzman

Stało się ... naprawdę zaistniałeś w wątku ... pomijam fakt że M jak Miłość i Na wspólnej to seriale, a Incepcja i Złap mnie jeśli potrafisz to coś zupełnie innego (nie będę tłumaczył). Atakujesz chłopaka bez sensu a to wskazuje że inteligencja Twoja nie odbiega od tej którą zarzucasz innym. Teksty typu " Bolkowi i Lolkowi dał 9 to musi być idiota " zostaw dla osób które chcą Cię słuchać (jeżeli takie są) Tutaj (na forum) zajmij się ocenianiem filmów, a nie osób które to robią wg własnego uznania i własnych kryteriów. Zrozumiał ? Pewnie nie.

użytkownik usunięty
Alaric_Saltzman

Co Ty chcesz od chłopaka, jak nie zrozumiał filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones