PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 220
ocen
7,9 10 1 342220
7,3 42
oceny krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

Wolne żarty/

ocenił(a) film na 8

To jest obyczajówka o lekkim zabarwieniu kryminalnym.Jaka komedia?? Z czego się tam śmiać?
Ludziska,normalny film.Teraz do byle gówna jest przyszywana łatka "komedia".

adamfox7

tak, bo dla niektórych komedia to American Pie i inne shity, gdzie wszystko tak oczywiste, że aż mdli... ehh

ocenił(a) film na 8
Hume

moim zdaniem w niektórych momentach był śmieszny. ale też uważam że nie powinni pisać 'komedia' ale oprócz tego film mi się bardzo podobał może to nie jest kino akcji ale polecam

użytkownik usunięty
adamfox7

cóż film był kręcony na komedię i jedni płaczą przy nim ze śmiechu, a inni nie. nie każdy widzi momenty które miały być śmieszne, ale uwierz mi że są ;)

użytkownik usunięty

zgadzam się:D ja z koleżanką przez większość filmu ryczymy ze śmiechu;D

ocenił(a) film na 6

Ja bym musiał spalić 5 gram żeby na nim się choć raz zaśmiać...

ocenił(a) film na 7
adamfox7

mnie sie wydaje że można by to zaliczyć do kategorii " kino niedzielne " mając na myśli lekki film na odstresowanie :d see yaa white people

ocenił(a) film na 8
adamfox7

gatunek filmu zwany komedią nie do końca ma na celu rozśmieszanie do łez...

ocenił(a) film na 8
TeeNCiiaa

Ciekawa teoria.

użytkownik usunięty
adamfox7

nie ''ciekawe teoria'' tylko tak jest...

ocenił(a) film na 9
adamfox7

Oglądałam dość dawno, ale pamiętam, że się na nim śmiałam.
Dość zabawna jest relacja głównego bohatera z postacią Hanksa, który go ściga. Trochę inna, niż zazwyczaj.

ocenił(a) film na 8
Letrin

pewnego rodzaju zażyłość ;) główny bohater chcąc nie chcąc jest dzieckiem, potrzebuje nadal pewnego rodzaju troski, a Hanks tęskni za swoim dzieckiem... myślę że wzajemnie wypełniają swoje potrzeby ;)

ocenił(a) film na 9
TeeNCiiaa

I te telefon

ocenił(a) film na 9
Letrin

I te telefony na święta

ocenił(a) film na 7
adamfox7

To jest komedia przy założeniu, że to nie jest prawdziwa historia. Reżyser robi sobie żarty jeśli każe nam w to uwierzyć. Można sie irytować, a można tez się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones