PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460718}

Złe nawyki

Malos habitos
6,4 424
oceny
6,4 10 1 424
Złe nawyki
powrót do forum filmu Złe nawyki

a dokładniej fragmentu, kiedy mała dodaje matce krople do wody i matka umiera. przecież lekarz powiedział że było to placebo a o ile się nie mylę to nigdzie nie ma sceny z zamianą na prawdziwie działającą substancję.

ocenił(a) film na 6
xesyxfloresyx

Matka umarła na anureksję.
Mała nie mała z tym nic wspolnego ale o tym nie wiedziała.
Myslała ze jest winna jej smierci.

W sumie film bardzo ciężki ale temat ciekawy.

ocenił(a) film na 5
permis

aaa, czyli jednak ta anoreksja ja wykonczyla! juz wszystko jasne, dzieki bardzo

ocenił(a) film na 5
xesyxfloresyx

Jeśli tak, to trochę się to rozłazi... Anoreksja nie zabija od razu, a przez cały film matka nawet ani razu nie zasłabła, nie poczuła się gorzej, poza wypadaniem włosów to właściwie nic. A potem nagle co? Wzięła i umarła? Zakonnica to i w szpitalu lądowała, to już prędzej ona powinna umrzeć...
Też mnie w sumie zastanowiło co to za krople i właściwie dlaczego nagle dziewczynka przechowuje je w kieszonce kangura, tam gdzie wcześniej trzymała ciasteczka... I dlaczego w ogóle je ma, skoro już dawno, dawno temu się matka dowiedziała, że krople to tylko placebo (to była jakoś druga metoda, której spróbowali).

NetaPK

sądzę, że matka jej podłożyła, bo wcześniej jest coś o tym, że dostała od tej siostry zakonnej czekoladę i matka ją za to zganiła. Myślę że znalazła tą czekoladę w zabawce i podmieniła ją na te krople, aby dać małej do zrozumienia że ma chudnąć, a nie się objadać słodyczami.

ocenił(a) film na 6
xesyxfloresyx

Mam takie podejrzenia, że mała Linda po tym, co usłyszała od swojego kolegi, chciała jednak tamtej nocy wykończyć swoją matkę (nie wiedziała, że kropelki to placebo). W sumie jej się nie dziwię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones