PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114228}

Zły święty

Santa's Slay
5,1 1 525
ocen
5,1 10 1 1525
Zły święty
powrót do forum filmu Zły święty

DNO! Szkoda czasu!

ocenił(a) film na 1

Ten film jest beznadziejny, ani to komedia ani to horror, film jest po prostu nudny i bezsensu. Od 15 minuty filmu byłem tylko ciekaw ile to dziadostwo jeszcze potrwa (niestety trwa aż 75 minut)

polo_2

Całkowicie się z toba zgadzam, szkoda czasu. Największa szmira o świętym Mikołaju jaką widziałam.

alaska31

Żenujący film i tyle, szkoda czasu na niego ja usnąłem na nim a żona póżniej go wyłączyła.

Lucek_3


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

alaska31


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 10
polo_2

Co wy gadacie filmik jest naprawdę wypasiony można się ładnie pośmiać i ten Mikołaj jak Rambo. Naprawdę warto. Nie słuchajcie tych nudziarz.

omon1

Od dawna nie widziałem gorszego filmu... To ma być Śmieszne)??!! Współczuje twórcom ich definicji humoru.

Bezmózgim pacanom faktycznie może się się to spodobać, ale tylko takim którzy uważają za kwintesencje humoru bezsensowne zabijanie niewinnych ludzi przez muskularnego gościa przebranego w stroju santy, lub dla tych, którzy po prostu wybuchają ze śmiechu gdy widzą przybijanie ludzi do ściany żydowskimi świecznikami, podłączanie ich do prądu żeby się usmażyli czy wbijanie widelcy w dłonie.

Jeżeli nie należysz do tej kategorii pacanowatych kretynów - daruj sobie ten gówniany film, bo jest najzwyczajniej żałosny.

Krolik_Pudding


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

polo_2


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones