PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114228}

Zły święty

Santa's Slay
5,1 1 525
ocen
5,1 10 1 1525
Zły święty
powrót do forum filmu Zły święty

Że tak się może głupi spytam - jak może być film naraz horrorem i komedią? : O. Jutro się zabiorę do obejrzenia tego filmu, ale już wydaje mi się to dziwne... ; o

hodak

Nie oglądałem tego filmu, ale zapewne nie jest to żadna rewelacja sądząc chociażby po ocenie. Obejrzyj sobie film "Sklepik z horrorami" doskonałe połączenie horroru z komedią no i do tego jeszcze musicalu. Oczywiście nie jest to klasyczny horror, na którym będziesz się bał, ale jest to przykład świetnego połączenia tych gatunków.

ocenił(a) film na 5
hodak

jest tak gatunek. godnym reprezentatnem są chociażby "Opowieści z krypty". z nowszych filmów "Slither" ("Pełzacze"), "Feast", "Severance", ze starszych produkcje Petera Jacksona, czyli "Martwica mózgu" i "Zły smak" ;)

hodak

heh ja bym jeszcze dodal wrecz oszalamiajacego shaun of the dead (aka wysyp zywych trupow) ,czy evil dead 2 ,3 - the army of darkness

hodak

Widzę, że niewiele wiesz o filmach, a przynajmniej o horrorach, skoro wydaje Ci się takie połączenie dziwne.

hodak


co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

kotbury

Wal się.

ocenił(a) film na 6
hodak

Przecież te dwa gatunki od dawna idą w parze.

sss_111

Od przynajmniej szesnastu lat

ocenił(a) film na 6
hodak

Dawnej. Przecież już w latach 80-tych mieliśmy prawdziwy wysyp komedio-horrorów. Zresztą z tamtego okresu pochodzą największe perełki tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones