PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=339460}

Z podniesionym czołem 2: Odwet

Walking Tall: The Payback
5,6 1 161
ocen
5,6 10 1 1161
Z podniesionym czołem 2: Odwet
powrót do forum filmu Z podniesionym czołem 2: Odwet

Z PODNIESIONYM CZOŁEM AD 2004, gdzie The Rock grał główną rolę okazało się być sporym hitem inkasując 45.8 mln dol w samym USA. Film ten stanowił ramake popularnej niegdyś serii filmów sensacyjnych klasy B. Nowa seria (tak jak stara) też bedzie liczyła 3 epizody. Z PODNIESIONYM CZOŁEM 2 trafiła już bezpośrednio na DVD i nie ma wiele wspólnego z czescią pierwszą (z wyjątekiem tytułu i fabularnego schematu). Film Tripp'a Reeda to solidnie zrealizowane kino sensacyjne, które by mogło swobodnie trafić do kin. Problem w tym, że film by nie odniósł sukcesu. Czemu? Bo to staromodne kino sensacyjne w stylu lat 80-ych. Fabuła jest tu dość prosta, aktorstwo jedynie przyzwoite. Jest dużo przemnocy, troszke krwi i wybuchów. Tyle. Film powiela schemat znany z steek filmów sensacyjnych -zero inwencji, zero zaskoczeń. Jeśli ktoś obejrzał 2 lub 3 podbne produkcjie nie będzie tu niczym zaskoczony, a może być zwyczajnie znudzony. W tym filmie schemat goni schemat i tyle. Kevin Sorbo to wprawdzie godny zastęcpa THE ROCKA- ale daleko mu do sławy tego drugiego. Mnie ten film nie zachwycił, nie wstrząsnął mną, niczym nie zaskoczył i troszkę znudził. Nie jest to złe kino - tym bardziej jeśli jesteście zwolennikami tradycyjnego kina akcji ... pytanie tylko ile razy gotowi jesteście oglądać to samo w odrobinke innym opakowaniu??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones