PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653880}
5,8 1 564
oceny
5,8 10 1 1564
Z rubryki kryminalnej: Studio Sex
powrót do forum filmu Z rubryki kryminalnej: Studio Sex

O przeszłości,

ocenił(a) film na 6

która łączy się z teraźniejszością i wyryje się w przyszłości.

ocenił(a) film na 3
peza_92

Dramat kryminalny !!!?, dreszczowiec !!!? jak dla mnie to był dramat - żenujący dramat. Obejrzałem z tej dramatycznej serii trzy części: Prime time, Czerwona wilczyca i ten, na stronie którego piszę - pozostałych oglądać już nie będę. Film o facetce pracującej w jakimś szmatławcu, w charakterze dziennikarza śledczego. Facetka, która idealnie wtapia się w tę szmatławość. Zatrudniono, do tej roli, niby ładną aktorkę - tylko ta , jakaś dziwna broda - wygląda jak cegła dziurawka, która wypada z muru ale to tak na marginesie. Maniakalne samouwielbienie swojej mądrości - aż do bólu skrzywiona psychicznie postać, własne nazwisko pod artykułem i dojście do celu wszelkimi środkami - pozostawiając za sobą trupy lub skrzywionych psychicznie informatorów - to właściwie jedyny (obsesyjny) cel jej życia. Ma jakiegoś durnia za męża no boż taka baba toż to życiowa katastrofa i dwoje dzieci ma jeszcze do tego i chyba nie wie nawet jak to się stało zresztą ta cała rodzina jest zmorą jej kariery i życia. Bzdetne dialogi, policja to banda tępaków - straszne przegięcie. Nabrałem jakiegoś wstrętu do, bogu ducha winnej, aktorki odgrywającej główną rolę i nie obejrzę, przez jakiś czas, jakiegokolwiek z nią filmu. trzy filmy - trzy porażki - 3/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones