PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8793}

Z własnej kieszeni

Pocket Money
5,3 172
oceny
5,3 10 1 172
Z własnej kieszeni
powrót do forum filmu Z własnej kieszeni

Obaj z Martinem świetnie tu zagrali ( a to ci nowina;)), ale cała ta historia...taka rozmyta, nawet lekko muli niestety.

WhiteDemon

Niestety podzielam odczucia co do filmu, naszła mnie jednak pocieszająca myśl, że z dwojga złego lepszy film pozbawiony smaku niż odbijający się czkawką :P.

ocenił(a) film na 4
madz20

;) Pewnie tak.
Swoją drogą w głowę zachodzę co oni obaj widzieli w tym projekcie...przecież to dosłownie o pupie (krówki) Maryni;) choć zapowiadało się może nie najgorzej. W końcu od wielkiego dzwonu nawet odrobinę mi się kąciki ust uniosły...
No nic. Widać nikt nie uniknie wpadki;)

WhiteDemon

Cóż... niektórzy po prostu lubią pracować, jeśli lubi się swój fach dla samej frajdy można zagrać w przeciętniaku (może atmosfera na planie była przednia albo towarzystwo doborowe). Mastroianni tym sposobem nakręcił masę marnych filmideł, de Niro robi tak już od ładnych paru lat. Można powiedzieć, że Newman odkupił grzechy związane z tym projektem w kolejnym roku "Żądłem" :).

ocenił(a) film na 4
madz20

"Można powiedzieć, że Newman odkupił grzechy związane z tym projektem w kolejnym roku "Żądłem" :)."

Ha, to Ci kupuję:))

WhiteDemon

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones