PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264088}

Zabójca

Rogue
2007
5,8 5,1 tys. ocen
5,8 10 1 5144
7,4 7 krytyków
Zabójca
powrót do forum filmu Zabójca

i wszystko jasne... przynajmniej mielismy z tata ubaw przez pare minut;]

bohaterem filmu jest krokodyl-gigant, ma chyba z 15m, jest niezwykle przebiegly , potrafi przechytrzyc kazdego (oprocz gl. bohatera), sprytnie chowa swoje ofiary w jaskini, potem wychodzi na obchod i wraca , gdy w jego kryjowce pojawi sie nastepna ofiara (oczywiscie sie jej spodziewal) i nigdy nie jest w pelni nazarty

oblatane chwyty, moze dla kogos kto nie widzial (lepszej z reszta) Anakondy (bo ze Szczekami to nawet nie porownuje)z Voightem i Lopez , ktora tak samo sprytnie grasuje non-stop jedzac ludzi, ale na terenach Amazonki a nie Australii, moze to byc film niezly, ale dla mnie to juz po prostu bylo.

o pomocy, ktora nadchodzi tuz po wiadomo czym juz nie wspomne.

jakies plusy? nie wiem, moze widoki i rozne zwierzaki;] generalnie slabo 3/10.

a tak w ogole to do obejrzenia tego filmu zachecily mnie dobre opinie na tym forum....

nika87

Pewnie niedługo jakaś ogólnopolska stacyjka (TVP, Polsat, TVN) puści go w szczytowych godzinach oglądalności, bo ostatnio superbrzebiegłe bestie (krokodyle, zmutowane węgorze, niedźwiedzie, tygrysy) są ostatnio na topie. Dzięki za ten komentarz, dzięki nie mu wiem, że mogę sobie podarować tą "superprodukcję" ;-)

Wad3r

miało być "super-przebiegłe" :) <za krótki> <za krótki>

Wad3r

http://animalattack.pl/index.php/Animal-Attack/Rogue.html polecam przeczytać a nie pierdzielić głupoty, że płytki, że głupi itd.

Zilla

link który podałeś nic nie udowadnia a temu filmu daleko do arcydzieła. Płytki jest, może nie zaraz odrazu głupi ale niektóre sceny były wręcz koniczne i nikt mi tu nie wmówi, że główna bohaterka po takim starciu z krokodylem uszła by z życiem...

ocenił(a) film na 3
Zilla

no ale nie rozumiem co chcesz udowodnic. film po prostu jest chwilami bzdurny, a poza tym powiela schemat. byly juz "Szczeki", byl juz "Park jurajski", byla w koncu wspomniana "Anakonda". Ten film to typowe pojscie na latwizne. pokazanie ladnych krajobrazow malo zmienia.

jak dasz wiarygodny link, gdzie bedzie napisane, ze krokodyle plywaja za statkami i czaja sie na zaloge, atakuja z wody, pomimo slabego wzroku i sa w stanie w ciagu paru dni pozrec kilka osob i co najwazniejsze!! lubia zapach psow, to przyznam racje i wycofam sie ze swoich slow .

pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
nika87

Jeśli chodzi o ten zapach psów;) to w filmie tak naprawdę nie jest pokazane, że krokodyle faktycznie go lubią (w końcu tytułowy zabójca biednym pieskiem nie pogardził). Wspomina tylko o tym nasza urocza przewodniczka, myślę więc że jest to coś w stylu zabobonu tutejszych, a nie pseudonaukowego stwierdzenia;)
Jeśli chodzi o film, to dałbym mu raczej tak 5-6/10. Ocenę troszkę zawyżam z powodu uroczej pani przewodnik. Swoją drogą, w rzeczywistości bohaterka po takim zdarzeniu, jakie miało miejsce w filmie raczej już by nie była taka urocza. (uff, starałem się nie spoilerować na chama)