PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 858
ocen
7,4 10 1 66858
7,0 8
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

No wiecie dlaczego Zabójcza broń ma być komedią kryminalną ?.Dla mnie to film sensacyjno – kryminalny ale jaka komedia?.Tak więc przejdę do filmu no podobał się mnie świetnie nagrane sceny akcji ,Mel Gibson wymiata a najlepsza końcowa walka z Jetem Li po prostu uczta dla kinomana albo ten pościg jak wjechali w biuro samochodem i przez całe przejechali to było super no i ta walka w samochodzie jak potem Gibson wypadł na ulicę .Film ma niezłą fabułę jak zawsze grupa się sprawdziła i byli lepsi nawet nie umieli karate a i tak pokonali Jeta Li ;).No i ten pożar też niezły moment albo jak gonili tego Japońca też fajny moment no wiele wymieniać można ale film ma do tej pory u mnie poważanie .Dla mnie to jedna z najlepszych serii kryminalnych jest to zgrany duet .Dlatego oglądałem każdą część już wiele razy bo sceny akcji są dobrze zrobione i film zawsze trzyma poziom .

użytkownik usunięty
Kinematograf

wg mnie to jest komedia - (prawie) cały czas się śmiałam. Np. scena (sceny) w której Riggs nalepia Rogerowi artykuł z gazety ;) (a wczesniej mówi do policjantów żeby dali już mu spokoj, że to bylo rok temu ;) ha ha ha a potem Roger odchodzi a Riggs mu przylepia ;) to jest takie śmiesznie... ) a postać Leo? gdy tylko sie pojawia to ubaw na całego ;D

w całej serii jest wiele takich zabawnych scen, że mozna paść na podlogę ze smiechu :)

ocenił(a) film na 10

to powinna byc sensacja,ale jest tez troche komedi wiec moze i byc jak jest/.

użytkownik usunięty
konrii_2

powiedziałabym, że 4 część Zabójczej Bronii jest bardziej komediowa od pozostałych

Jak dla mnie wszystkie części zabójczej broni są typowymi komediami zbudowanymi na fabule sensacyjnej, co do kryminału to mi nie pasuje taka nazwa dla zabójczej broni. Kryminały to są filmy jak gdyby bardziej poświęcone zagadką kryminalnym a nie typowymi scenami walk i strzelanin...

PS.
Najbardziej z wszystkich części zabójczej broni podobały mi się sceny:

- Z bombą w toalecie...
- Jak Roger udaje kaczkę czy jakieś inne zwierzątko
- No i prawie wszystkie sceny c tym jak coś robią na 3 i siup :D
- A jeszcze dobre są sceny z Leo, on dodał temu serialowi dodatkowej porcji dobrego humoru...

snajper414

Świetna jest też scena z dwójki, kiedy Roger i Leo zwracają uwagę w ambasadzie RPA :)

ocenił(a) film na 9
ohjehr

ekstra jest też scena, jak zostają zdegradowani i chcą gościowi wlepić mandat za przejście w niedozwolonym miejscu :D

użytkownik usunięty
kokon_mw

albo jak Riggsa 'walczy' z kaftanem ... "A komu mam to zrobić? Im? Oni by mi na to nie pozwilili. Pozatym potrzebuję kasy" czy jakoiś tak ;D

ocenił(a) film na 10
kokon_mw

uwielbiam tą scenę... leżę pod stołem za każdym razem jak ją widzę :D

użytkownik usunięty
elcia3

ja też :)

Kinematograf

Przecież to jest komedia. Każda scena z udziałem Leo Getza rozpier-dala.

0wner2

albo u dentysty

butelka606

No na tej scenie to płakałem prawie ze śmiechu!

ocenił(a) film na 10
0wner2

Scena u dentysty to klasyka :D chyba jedna z najlepszych i jeszcze jak Lorna rodzi i jest to całe zamiesznie z tym "ślubem" i ten Rabbin :P :D The bst film ever... zdecydowanie mój ulubiony (tzn cała seria filmów)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones