PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 858
ocen
7,4 10 1 66858
7,0 8
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

Wszystkie 4 części 10/10

użytkownik usunięty

Po prostu Martin Riggs i Roger Murtaugh to byli moi bohaterowie z dzieciństwa. gdy miałem 7 lat każdego dnia oglądałem jedną część a potem resztę dnia latałem z pistoletem i bawiłem się w złego glinę.

Inni w tym wieku mieli Batmana, Supermena czy Królika Bucks'a a ja się jarałem Zabójczą Bronią i wszystkie części kocham i uwielbiam

10/10

ocenił(a) film na 10

10/10 ? yhm... a ocenę masz 8 . ;)

użytkownik usunięty
ginny_weasley

Bo 10/10 za wszystkie części łącznie dałem, ale indywidualnie oceniłem je inaczej. Zabójczą Broń 1 - 10, Zabójczą Broń 2 - chyba 9, 3-8, 4-8.

Po prostu uwielbiam je, i dla mnie z sentymentu wszystkim dałbym 10 bo kocham wracać do nich, ale tylko 1 część jest Arcydziełem. Równie dobrze z sentymentu Kevinowi Sam w domu powinienem dać 10 a dałem 7 bo oceniam w miarę obiektywnie - tak mi się przynajmniej wydaje;p

ocenił(a) film na 7

No to myślisz tak jak ja :)

Rzadko się spotyka udane kontynuacje. Tutaj moim zdaniem są one naprawdę świetne. Jedna z niewielu serii, gdzie każdą kolejną część cenię bardzo wysoko.

użytkownik usunięty
hawkeye_tcz

Dokładnie, dlatego za wszystkie części łącznie dałem właśnie 10/10 bo indywidualnie jak wspomniałem może nie są Arcydziełami z wyjątkiem części pierwszej, ale całościowo na takie miano zasługują, bo wszystkie trzymały wysoki poziom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones