PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=203}

Zabójcza broń 4

Lethal Weapon 4
7,4 66 850
ocen
7,4 10 1 66850
7,0 8
ocen krytyków
Zabójcza broń 4
powrót do forum filmu Zabójcza broń 4

Super. Zamiast puścić coś świeżego i dobrego (powiedzmy powyżej 2010 roku) TVN pusza po raz 10
Zabójczą Broń:) Żenada.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

by puścić coś fajnego po 2010 trzeba mieć pieniądze by kupić prawa do puszczania i zarabiania :D

JacekPlacek_0

Których TVNowi nie brakuje! To najbogatsza Polska stacja TV.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Czyli biedna jak na standardy światowe.

TorcidaTiger

i bardzo dobrze, Zabojcza bron 4 to legenda, ten film za kazdym razem jest tak samo zajebisty jaki byl za pierwszym, ale widze ze kolega tutaj za mlody jest na to ;)

ocenił(a) film na 8
Sutaku

pamieta ktos koncowa muze przy zdj ?

deconstramus

Oczywiście to "Why Can't We Be Friends?" bandu War. Świetne i rodzinne zakończenie rewelacyjnej serii :) Szkoda tylko, że Riggs, Murtaugh & spółka nie powrócą już w nowej części :(

ocenił(a) film na 8
kwadracik

Dzięki

deconstramus

a druga to Eric Clapton - Pilgrim.

Nie jest nudne, poprostu ty torcidatiger gowaniarz jestes i nie znasz klasyki kina kryminalnego.

użytkownik usunięty
kwadracik

Przestaniesz fochać kiedyś? Bez sensu Konrad no, weź juz przestań no ;))

A my się znamy? (czy jesteś nowym alterkontem osoby, którą znam ;D) ;) Poza tym "wyjeżdżanie" z imionami na forum publicznym to trochę niestosowne jest, nie uważasz?

kwadracik

Po blogu i znajomych wnioskuję, że chyba wiem, z kim mam do czynienia, "tajemnicza nieznajoma" ;) W takim razie mojego maila masz i wiesz gdzie mnie szukać :)

Sutaku

I bardzo źle. Po raz 10 to raczej nudne jest:/ Może ty się pochwal swoim wiekiem??

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

To po co to oglądasz ? włącz se co innego problemowy człowieku...

Adameczek1995

Gadasz jak omamiony przez system szary polaczek robaczek. Nie będę przełączał co innego tylko będę nawoływał do bojkotu. Płacę abonament to żądam poprawy jakości oglądanych programów. Zbojkotować na 2 wieczory TVN czy Polsat to zaraz wybór filmów się poszerzy.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

To w takim razie zasyp ich mailami bo pisanie na filmweb raczej nic nie da myślę a raczej wiem że oni tego nie czytają a na twoje maile pewnie też by mieli wyj***** więc możesz dalej wymagać ale sam od siebie XD

Adameczek1995

Wymagam względem siebie i od innych pewnych standardów. Tobie tez polecam, zamiast zachwycać sie gównem.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

tvn to nie jest HBO itp nie beda ci puszczac tak dochodowych filmow jak F&F 6 ... czy 5 bo nawet jeszcze nie bylo a juz 3 lata jest .

Adameczek1995

Bo sa skąpi. HBo jest amerykańska TV.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

No a tu jest Polska więc raczej dużo nie oczekuj dodam też że nasze filmy są tak marne i role aktorskie że nawet nie potrafią przeklinać porządnie jedynie Linda..

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Bo to klasyka. Stare książki też się czyta bo niosą ze sobą ducha tamtych czasów i robią to w dobrym stylu. Tak samo tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones