PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113002}

Zabójcze karaluchy

They Crawl
3,0 493
oceny
3,0 10 1 493
Zabójcze karaluchy
powrót do forum filmu Zabójcze karaluchy

w życiu bym nie pomyślał że takie rzeczy są możliwe... gigantyczne karaluchy i w ogóle, a za tym wszystkim jeszcze amerykańska armia stoi, no, no...
a tak konkludując serio- film z gatunku "bardzo-zły", tudzież "nieprawdopodobna bzdura". kiepsko wykonany, nieudolnie zagrany, przynajmniej w większości przypadków. no bo że taki Rourke jak zawsze bezbłędny to jasne. zresztą to właśnie jego udział skusił mnie do sięgnięcia po ten tytuł. niestety, Mickey pojawia się na ekranie jedynie w krótkiej scenie, zupełnie jakby dopiero później zdał sobie sprawę w czym bierze udział. głupie, ale jak ktoś lubi skrajną tandetę to może się nawet nieźle bawić (przynajmniej momentami). tak czy inaczej - 2/10, wyżej się nie da, a dodatkowa gwiazdka i tak tylko za Micki'ego.

użytkownik usunięty
Caligula

Film jest tak zły że mi się wierzyć nie chce. Myślałam że choć trochę się ponabijam, a tu takie nuuuuudy. Dialogi owszem głupie (ten kto pisał scenariusz - niech lepiej z tym skończy, albo ze sobą), jednak nie bawią nic a nic. Najlepsza scena to ta pierwsza z autobusem, dobra procentowo pod względem debilizmu. Warto skusić na sam początek, z resztą lepiej dać sobie spokój, bo nie warto. Końcowe sceny też są dość lipne, więc jeśli ktoś jest na tyle silny by potorturować się mega-głupotą, być może ubawi się przy oglądaniu. Całego filmu jako takiego, nie polecam nikomu.

użytkownik usunięty

Dodam, że dziwi mnie skąd ta "wysoka" ocena. 3.3? To przesada :)

ocenił(a) film na 1

Zgadzam się - syf na maksa. Jeden z najgorszych gniotów jakie widziałam od dawna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones