PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 127
ocen
7,6 10 1 84127
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Dobrze wam radzę oglądałem ten film jeszcze z dwoma osobami i wyłączyliśmy go po 40 min. Tak słabego filmu dawno nie widzieliśmy. Nie dajcie się nabrać na dobrą obsadę !!!

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Jeżeli oceniasz film po 40 minutach to raczej nie chwal się tym. Owszem, początek rzeczywiście nie jest zbyt porywający, ciągnie się w żółwim tempie, ale to nie znaczy, iż film jest nudny. Poza tym niesłusznie, według mnie, jest nazwany komedią...może to sprawiło, że tak nastawiłeś się do tego filmu i rozczarowałeś. Warto obejrzeć go do końca nie oczekując gagów komediowych, a skupiając się na fabule i wskazówkach. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
pathatajson

Ja tez chcialem wyłączyc ten film po 40 minutach, jednak obejrzalem do konca... i dostal ode mnie ocene 10 (jako jeden z czterech ktore na razie moim zdaniem na taka ocene zasluzyly). Film zawsze warto obejrzec do konca bo mozna sie niezle zdziwic.

ocenił(a) film na 9
mexican

dokładnie!

pathatajson

Może i nie jest to komedia, ale ja śmiałem się do łez z dialogów w tym filmie. Fabuła ciekawa no i zakończenie tez niezłe..

Citizens88

to jest arcydzieło,dziś kręcą same nudne filmy

użytkownik usunięty
Citizens88

Film bardzo dobry. Koniecznie trzeba obejrzeć do końca! Początek myślisz że wiesz o co chodzi ale na końcu fabuła wywraca się o 180 stopni (ZNAKOMITE!)

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Akurat pierwsze 40 minut jest tylko wstępem i wprowadzeniem w sytuację (zresztą BARDZO przewrotnym). Warto bardzo uważnie oglądać każdą scenę. Później film robi się coraz bardziej zrozumiały, aby na końcu... obrócić się o 180 stopni :) Jest absolutnie GENIALNY.
Podobnie zresztą jest z "12 małp". Początek robi wrażenie powalonego chorego psychicznie szmatławca. A później okazuje się, że to była przygrywka do absolutnie genialnego rozwinięcia.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Mogę napisać to samo. Kretynem jesteś żeby w ogóle pisać coś takiego. Dajcie spokój... "Oglądnąłem 40 minut filmu i jest denny - nie oglądajcie" hah! No i tym właśnie sposobem się naciąłeś bo to DRUGIE 40 minut nadaje temu filmowi status arcydzieła w moim osobistym mniemaniu. Zakończenie jest epickie...

ocenił(a) film na 7
Citizens88

Film niezły. Tylko kto go nazwał komedią?

tomo111

To raczej kryminał z elementami komedii.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Za film zabierałem się 3 razy - 2 pierwsze zasnąłem gdzieś w pierwszych 40 minutach właśnie (głównie z powodu mojego niedosypiania, ale nie mogę powiedzieć, że akcja filmu była bez winy xD)

Dopiero za trzecim razem zobaczyłem resztę filmu i stwierdzam, że jak najbardziej było warto.
Ostatecznie stawiam 9 za zaskakującą, świetną fabułę, w której wszystko trzyma się kupy.

użytkownik usunięty
Citizens88

podbijam, aby można się było pośmiać z głupoty użytkownika Citizens88

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Ta fabuła, zgadzam się naprawdę dobra, co prawda napięcie budowane powoli, ale warto czekać na rozkręcenie akcji. Dałam 9/10.

Citizens88

Nie dziwię się, że kibicujesz $hitom ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Citizens88

niestety ale jestes durniem citiozens.
moze to zmusi cie to refleksji i nie bedziesz nastepnym razem zakladal tematow podobnych do tego.

ocenił(a) film na 3
sanczopansa

niby co ma mnie zmusić ? nie bd robił żadnych refleksji człowieku myślisz że nie mam co robić i mam na to czas. nie zmieniłem zdania i nadal uważam że ten film to kpina.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

zmusic ma cie reakcja ludzi na twoj durny komentarz.a co do refleksji to radzilbym ci znalezc troche czasu bo twoja postawa to jakas kpina a nie film.notabene b dobry.

ocenił(a) film na 3
sanczopansa

w d*** mam twoją reakcję na temat mojego postu gościu myślisz że siedzę w domu i rozkminiam takie rzeczy. notabene film beznadziejny. :)

ocenił(a) film na 9
Citizens88

to po co zaczynasz temat idioto skoro masz gdzies reakcje osob wypowiadajacych sie w nim?!
spadowa do ksiazek cepie.

ocenił(a) film na 3
sanczopansa

Napisałem wyraźnie że mam gdzieś TWOJĄ reakcję. spadówa ? k*** gimnazjalaku hehe do książek do może tobie by się przydało zajrzeć :D

ocenił(a) film na 9
Citizens88

widze ze czytanie ze zrozumieniem rowniez jest ci obce.nie pozostaje mi nic innego jak wysmianie twojej zalosnej osoby.co niniejszym czynie: BUHAUHAUHAHAHAHAAH!

ocenił(a) film na 3
sanczopansa

chyba nie myślisz że ciebie zaliczalem do tych osób buahahahaah nie chce mi się z tobą dyskutować bo to do niczego nie prowadzi dlatego możesz teraz pisać że jestem frajerem bo nie podobał mi się ten film heh na kompie wszyscy są twardzi bo nikt nie może nic nikomu zrobić pewnie w realu też jak ktoś powie że jakiś film mu sie nie podobał to mu mówisz jest durniem i jesteś fajny.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

A słyszałeś kiedyś o przecinkach? http://pl.wikipedia.org/wiki/Przecinek

użytkownik usunięty
adeck92

City są spoko bo Aguero zakupili

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Ta wypowiedź kwalifikuje się do "Zgłoś nadużycie" :P Znakomity film!

ocenił(a) film na 7
Citizens88

Moim zdaniem początek był w porządku jak i reszta filmu. Trzymał w niepewności, choć od pewnego momentu można było się domyśleć paru spraw. Jeżeli już go oglądałeś to faktycznie może przynudzać, ale nie aż tak, żeby go wyłączyć po 40 minutach

Citizens88

Dlatego się zawiodłeś, że oglądnąłeś tylko 40 minut. Potem się rozkręca.

ocenił(a) film na 10
Citizens88

widzę że jesteś kolejnym żenującym typem który uwielbia pedalski man city i jeszcze bardziej gejowy serial - pogoda na miłość. Podejrzewam że nawet piżamę masz w kolorze błękitnym. Rozumiem że orientacji się nie wybiera.
A co do filmu - bardzo dobry tylko trzeba go zrozumieć ! Na pewno nie jest to film na imprezę ze znajomymi tępy bucu.

ocenił(a) film na 3
EMdoWU

Nie bo ty jesteś fajny bo wszystkie filmy oceniasz 10/10 xD czy ja się ciebie czepiam frajerze że wzruszyłeś się pewnie na filmie człowiek w ogniu xD ty pewnie jesteś za mułami więc nawet z tobą nie bd dyskutować na ten temat a city kibicuję od 2002 roku jak zobaczyłem ich wtedy z groclinem więc zamknij k*** ryj co do serialu pogoda na miłość pewnie nawet nie widziałeś go na oczy jakbyś chciał wiedzieć ten serial jest o koszykówce a polskie tłumaczenie to kpina i nie udzielaj się w sprawach o których nie masz pojęcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Citizens88

Takie tępaki jak ty bucu uważają że jak pokrzyczą, poubliżają, to są mądrzejsi. Niestety tak tylko może jest wśród twoich niedorozwiniętych znajomych bo wśród normalnych ludzi raczej nie. Nie kompromituj się i skończ te wywody spod budy w piwskiem bo aż żal się robi. Straszyć to idź do przedszkola, tam może ktoś się przestraszy, a nie na forum tak dobrym jakim jest forum filmweb'u.
Człowiek z twoim poziomem inteligencji powie coś sam do siebie i się z tego sam śmieje! ( te twoje hahhaha sam do siebie bo własnych niektórych zdaniach). Po prostu żenada.
A że oglądasz pedalskie seriale to już nie moja wina i do mnei o to nie miej pretensji...
a miałem rację z tą orientacją - skoro chłopcy to dla ciebie cipeczki to już wszystko jasne... to dziewczyny siusiaczki?

ocenił(a) film na 10
EMdoWU

poza tym trzeba być niezłym debilem żeby oceniać film po 30 minutach! już ci to ludzie pisali ale widać że z czytaniem na bakier u ciebie....

ocenił(a) film na 3
EMdoWU

trochę przerost formy nad treścią, mnie film osobiście nie zaskoczył...
dobra gra aktorska i muzyka... ale troszkę żałuję, że obejrzałem, chociaż na Lucy Liu miło popatrzeć :)

ocenił(a) film na 9
macho123o

a ja uważam film za bardzo dobry..;] końcówka mnie totalnie zaskoczyła.. może i nie jest szczególnie porywający w ciągu pierwszych 40 min (chociaż bez przesady nie zanudza) ale mimo to uważam, że powinieneś go obejrzeć do końca..;] a nóż ci się spodoba..;] pozdrawiam..;]

ocenił(a) film na 10
lilu__

dokładnie.. lilu wie co mówi, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
EMdoWU

a dziękuje bardzo..;] <kłania się nisko> ;d

użytkownik usunięty
macho123o

przerost formy nad treścią w komedii kryminalnej? człowieku nie kompromituje się

ocenił(a) film na 3
EMdoWU

Co za typ xD zrobiłeś więcej tych hahaha ode mnie. Przeczysz samemu sobie bez kitu co za gość.

ocenił(a) film na 10
Citizens88

coś głupi ten twój szczerbaty uśmiech.

Citizens88

Marna prowokacja :/

ocenił(a) film na 10
kris6565

marna bo życie marne;.....

ocenił(a) film na 7
Citizens88

No właśnie błąd zrobiłeś że nie obejrzałeś do końca-bo końcówka jest rewelacyjna i zaskakująca, to dzięki niej film jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 6
premo18

Film nie zasługuje nawet na 8, a niektórzy dają mu 10??? Jest po prostu strasznie nudny!!!! Oglądaliśmy w piątkę, ja i koleżanka po prostu przysypiałyśmy. Fajny pomysł, obsada, ale akcji to tam nie ma przez dobrze ponad połowę filmu. A zakończenie zgadliśmy, więc też nie było jakieś mega zaskakujące. Zmarnowany potencjał :(

ocenił(a) film na 10
Citizens88

bo na końcu staje się genialny. Nie mów innym, by nie oglądali filmu, bo ty nie obejrzałeś go do końca.

ocenił(a) film na 9
Citizens88

Niezły PATAFIAN z tego założyciela tematu...
Przyłączam się do krytyki takich wypowiedzi, jak ta. Obiektywizm po prostu wzruszający do łez ... :) heh

ocenił(a) film na 9
maciejz5

ZAKOŃCZENIE, to cały cymes tego filmu!

ocenił(a) film na 8
Citizens88

Mama nie mowila, że filmy tak jak i inne rzeczy powinno się robić (oglądać) do końca? Trolololo

ocenił(a) film na 8
Citizens88

A ja radze byście oglądnęli bo każdy ma swój własny gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones