PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 120
ocen
7,6 10 1 84120
6,7 13
ocen krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

Naprawde warty obejrzenia... tylko malo inteligentni nie zrozunieja tego filmu.

ocenił(a) film na 5
mika6633

Trzeba być debilem aby niezrozumieć tego filmu ! jego konstrukcja jest prosta jak budowa cepa :P

blysk_2

Death proof bardziej skomplikowany, co nie?

ocenił(a) film na 4
adeck92

Ale ten film naprawdę jest prosty, żeby nie powiedzieć prostacki, i infantylny.

ocenił(a) film na 5
adeck92

:)
Death proof - jest ciekawszy , a fabuła równie prosta :P
Ale nie wiem czemu porównujesz go do tego filmu ?

ocenił(a) film na 4
mika6633

Film strasznie przeciętny. Nie wiem czym się tu zachwycać?! Prosty, naiwny. Do tego trupy padają z grzecznie zamkniętymi oczkami. Ludzie się duszą bez spazmów. Pewnie by rączki złożyli do Bozi, gdyby tylko nie byli skrępowani.
Ale dla "zmyłki z Kansas City" warto było go zobaczyć. Szkoda, że tylko dla tego jednego motywu.

ocenił(a) film na 9
staszek909

A moim zdaniem, wcale nie taki "płytki". Tak naprawdę, skłania nas do zastanowienia się nad sensem tego filmu i zawiera bardzo głębokie przesłanie. Do tego jak zawsze znakomita gra Freemana - i już za niego wielki +

ocenił(a) film na 4
wizzair95

"skłania nas do zastanowienia się nad sensem tego filmu" - w istocie! Skłoniło mnie, ale nadal nie wiem po kiego ktoś nakręcił ten film ;)
"zawiera bardzo głębokie przesłanie" - Buhahahaha.
Morgan i Bruce się podobają. Jest fajnie i tyle. Ale jak poszukujesz głębi, to polecam na początek klasykę, "Trzy kolory".

ocenił(a) film na 6
mika6633

Film ma zakręconą fabułę, ale na koniec wszystko jest wytłumaczone tak łopatologicznie, że trzeba być ciężko uszkodzonym by nie zrozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones